Home Kategorie Film Nie żyje gwiazda popularnego serialu. Miała zaledwie 34 lata.

Nie żyje gwiazda popularnego serialu. Miała zaledwie 34 lata.

Nie żyje gwiazda popularnego serialu. Miała zaledwie 34 lata.

W wieku 34 lat zmarła Miranda Fryer. Aktorka była dziecięcą gwiazdą australijskiego serialu „Sąsiedzi”. Rodzina przekazała mediom, że kobieta zmarła we śnie.

Nie żyje Miranda Fryer, znana jako Sky Mangel w australijskiej operze mydlanej „Sąsiedzi”. 34-latka zmarła 6 stycznia we śnie w swoim domu w Melbourne. Przyczyna zgonu Mirandy Fryer nie została podana do wiadomości publicznej. Rodzina podkreśla jedynie, że wcześniej kobieta miała problemy z sercem.

– „Pewnego dnia w zeszłym tygodniu poszła spać i nigdy się nie obudziła. Nie wiemy, dlaczego” – wyznał brat Mirandy.

– „Była najcudowniejszą córką. Miała w sobie tyle miłości i pasji do życia” – powiedziała matka w rozmowie z „Herald Sun”.

Miranda Fryer dołączyła do serialu „Sąsiedzi”, gdy miała zaledwie 18 miesięcy, jednak szybko skradła serca widzów jako malutka Sky Mangel. W najpopularniejszym australijskim tasiemcu, w którym występowali m.in. Kylie Minogue, Margot Robbie i Guy Pearce, pojawiała się przez trzy lata. Po udziale w „Sąsiadach” Miranda nie kontynuowała kariery aktorskiej. Skończyła studia pielęgniarskie, planowała zrobić dyplom na wydziale neurologii szpitala w Monash. W 2020 roku wyszła za mąż.

Zabójstwo Pawła Adamowicza. Szokujące słowa Stefana W.

Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
0,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz