Home Kategorie Ludzie Anna Mucha miażdży Edytę Górniak. Ostre słowa w kwestii szczepionek.
4.83K

Anna Mucha miażdży Edytę Górniak. Ostre słowa w kwestii szczepionek.

Anna Mucha miażdży Edytę Górniak. Ostre słowa w kwestii szczepionek.

Anna Mucha w ostatnim wywiadzie poruszyła temat szczepień na koronawirusa i autorytetów lekarskich. Wypowiedziała się też na temat teorii wygłaszanych przez Edytę Górniak.

Anna Mucha cieszy się ogromną popularnością, a fani doceniają jej aktorski talent, urodę, figurę i barwną osobowość. Aktorka nie boi się niewygodnych tematów, mówi co myśli i otwarcie zabiera głos w ważnych dla niej sprawach.

W rozmowie z „Party” powiedziała m.in. o swoich przemyśleniach dotyczących pandemii. Stwierdziła przy tym, że ludzie powinni słuchać lekarzy i specjalistów, a nie celebrytów takich, jak Edyta Górniak.

Anna Mucha w rozmowie z „Party” nie ukrywała, że pandemia koronawirusa miała duży wpływ na jej życie zawodowe i osobiste.

– „Pandemia ustawiła mi priorytety. Wiem, że nie jest popularne to, co w tej chwili mówię, ale pokazała, że bez pracy da się żyć. I że spokój i siłę znajduję w domu, u boku moich bliskich. Czas z dziećmi, czas na prawdziwe życie – to ważniejsze niż cokolwiek innego (…) Wiemy, kto ma paszport, a kto nie. Mimo że mam szczepienie, dodatkowo jestem regularnie poddawana testom na COVID-19 na planie „M jak miłość”, co pozwala nam kręcić nowe odcinki” – poinformowała.

Aktorka nie ukrywa, że jej zdaniem szczepienia ratują ludzkie życie i w tej kwestii powinniśmy opierać decyzje o wypowiedzi naukowców i lekarzy, a nie osób pokroju celebrytów, którzy nie mają odpowiedniej wiedzy.

– „Wierzę w naukę, rozum i medycynę, mam też świadomość, że ktoś na tym zarabia ogromne pieniądze. Szczepienia ratują życie i szeroko rozumianą przyszłość, ale na ten temat powinny się wypowiadać medyczne autorytety, a nie aktorka (…) Jak psuje mi się auto, idę do mechanika. Jak chcę upiec ciasto, słucham cukiernika, więc jak chcę wiedzieć coś na temat szczepień – słucham lekarza, a nie magla. Są ludzie, którzy całe życie poświęcili nauce i medycynie. Jednego dnia nosimy ich na rękach i wspieramy w walce o lepsze warunki pracy, drugiego oburzamy się, że młodzi lekarze wyjeżdżają i nie ma kto nas leczyć. A gdy przychodzi pandemia, nagle kwestionujemy ich zdanie i mówimy: „Co oni tam wiedzą, skoro Edyta mówi inaczej”. Gdzie tu logika?” – podsumowała.

Obrzydliwe, co napisali Monice Miller. Dziewczyna jest w szoku.

Aqua Park Zakopane: termy
Aqua Park Zakopane: termy
39,99 zł
50,00 zł
348 dni
do końca oferty!
Termy: 2,5-godzinny bilet wstępu (od 39,99 zł) lub całodzienny bilet open (od 59,99 zł) do Aqua Parku Zakopane (do -33%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz