Home Kategorie Ludzie Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka odkrywa karty. Ze wzruszenia odbiera mowę.

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka odkrywa karty. Ze wzruszenia odbiera mowę.

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka odkrywa karty. Ze wzruszenia odbiera mowę.

Bardzo dobre wieści dla fanów Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że już niedługo światło dzienne ujrzy nowa płyta artysty, na której znajdą się utwory nagrane za jego życia, a które nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Krzysztof Krawczyk w marcu 2021 roku trafił do szpitala przez zakażenie koronawirusem. Dwa dni przed śmiercią poinformował fanów, że opuścił szpital i czuje się lepiej. Niestety, 5 kwietnia poczuł się gorzej i zasłabł w swoim domu. Kilka godzin później zmarł.

Jak się okazuje, artysta przed śmiercią nagrał wiele utworów, które nigdy nie zostały opublikowane. W październiku zeszłego roku premierę miała miejsce piosenka „Włoska miłość”, którą Krawczyk nagrał rok przed śmiercią.

Ostatnio wieloletni menadżer i przyjaciel Krawczyka Andrzej Kosmala poinformował w mediach społecznościowych, że niedługo powstać ma nowa płyta Krzysztofa Krawczyka. Kosmala zdradził nawet pomysł na okładkę. Jest to grafika z podobizną artysty, stworzona na jego lnianej koszuli. Autorem dzieła jest ks. Krzysztof Niespodziański.

– „Dziękuję! Czy nie wspaniały pomysł na okładkę nowej płyty nagranej za życia Krzysztofa a jeszcze niewydanej? Okładka jakby uszyta z koszuli Krzysztofa, ale z grafiką księdza Niespodziańskiego. Doprowadzę do tego!” – napisał na Facebooku menadżer muzyka Andrzej Kosmala.

Ks. Krzysztof Niespodziański stworzył grafikę na licytację.

– „Kontynuacja miniaturki z Krawczykiem. Na prośbę żony zrobiłem prace przeznaczoną na licytację. Od Ewy otrzymałem lnianą koszulę Krawczyka. Z niej na fragmentach tkaniny wykonana jest praca. Tech. własna: farby wodne, kawa naturalna, wino czerwone wytrawne Pinot noir.” – tłumaczy duchowny.

Ks. Niespodziański wyjaśnił, dlaczego podobizna Krzysztofa Krawczyka powstała właśnie na koszuli.

– „Fragment lnianej osobistej koszuli Krawczyka to osobiste nawiązanie do piosenkarza. Tkanina towarzyszy nam przez całe życie: od pieluchy po całun pogrzebowy. Postrzępione brzegi to zawiłości życia. Kawa to codzienność życia i rodzinne wartości. Wino to znak radości wiecznej” – tłumaczy artysta.

Internautom bardzo przypadł do gustu pomysł na okładkę i nie mogą doczekać się, kiedy usłyszą niepublikowane utwory Krawczyka. Wśród komentarzy czytamy:

– „Bardzo oryginalny pomysł na okładkę płyty Krzysztofa Krawczyka.”

– „Wspaniały pomysł. Nie mam wątpliwości, że dzięki Panu dojdzie do relizacji. Trzymam kciuki od tej chwili.”

– „Super coś oryginalnego. Trzymam kciuki. Sprawi dużo radości nam fanom Pana Krzysia”

Anna Mucha miażdży Edytę Górniak. Ostre słowa w kwestii szczepionek.

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz