Home Kategorie Niesamowite Wstrząsająca przepowiednia słynnej zakonnicy. Dotyczy Polski.

Wstrząsająca przepowiednia słynnej zakonnicy. Dotyczy Polski.

Wstrząsająca przepowiednia słynnej zakonnicy. Dotyczy Polski.

Słowa portugalskiej wizjonerki mogą wielu zaskoczyć, jednak jeśli okażą się prawdą, nadchodzące lata będą przełomowe dla Polski. Od naszego kraju będą bowiem zależeć losy świata.

Łucja dos Santos to zakonnica znana na całym świecie. Była świadkiem objawień maryjnych w Fatimie, uznanych przez Kościół katolicki za prawdziwe. Często nawiedzały ją wizje dotyczące przyszłości, które się sprawdzały.

Przed śmiercią wypowiedziała swoją ostatnią przepowiednię dotyczącą przyszłości, a jej wizja zawiera w sobie fascynujący przekaz. Wizjonerka z Portugalii mówiła bardzo dużo o Polsce.

Siostra Łucja przepowiedziała na 2022 rok wielkie zmiany, które mają wynikać zarówno z ocieplenia klimatu, jak i napięcia pomiędzy skonfliktowanymi państwami:

– „Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, jaki niesie broń jądrowa” – wieszczyła.

Według niej to właśnie Polska ma być jedynym krajem, który będzie zdolny przetrwać w tych chaotycznych warunkach. Portugalska wizjonerka przepowiedziała, że nasz kraj w obliczu katastrof i wojny ulegnie wielkiej przemianie. Stanie się silniejszy, więc przejmie rolę lidera politycznego na terenie Europy.

– „Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie.”

Wizjonerka z Fatimy twierdziła więc, że Polacy są narodem wybranym i stworzą wielki kraj chrześcijański. Wierzycie, że tak będzie?

Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok. „Dojdzie do paniki. Lekarze coś odkryją”.

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz