Home Wideo Bartłomiej Sienkiewicz był pijany w Sejmie? Dziwne zachowanie posła [WIDEO]

Bartłomiej Sienkiewicz był pijany w Sejmie? Dziwne zachowanie posła [WIDEO]

Bartłomiej Sienkiewicz był pijany w Sejmie? Dziwne zachowanie posła [WIDEO]

Na nagraniu, które opublikowano w social mediach, widać że poseł KO chwiejnym krokiem podchodzi do siedzącego w sali Borysa Budki. Szef partii wstał i wyszedł z Sienkiewiczem.

W programie Gość Radia ZET Borys Budka został zapytany o sytuację, która miała miejsce na środowym posiedzeniu Sejmy, gdy wyprowadził z sali Bartłomieja Sienkiewicza. Szef KO zdementował pogłoski, jakoby Sienkiewicz był pijany.

– „Tak jest, jeżeli ktoś produkuje fake newsy. Później coś takiego się pojawia. Bartek Sienkiewicz podszedł do mnie poprosić o rozmowę w sprawie tego, co dzieje się przeciwko rodzinie Brejzów, Krzysztofa i Doroty. Te fake smsy, które wypływają, czy telefony podające się na Dorotę. Byliśmy porozmawiać” – wyjaśnił Budka.

Borys Budka był dopytywany o to, dlaczego posłowie KO postanowili porozmawiać o tym w trakcie debaty nad wnioskiem o odwołanie Kamila Bortniczuka z funkcji ministra sportu.

– „Mam taką zasadę, że jeśli ktoś skłamie z mównicy, a to robili przedstawiciele PiS-u, to ja ich po prostu nie słucham. To była skandaliczna debata. Nikt nie powiedział „przepraszam” za Łukasza Mejzę” – stwierdził Budka.

Prowadząca wywiad zaznaczyła, że Sienkiewicz podszedł do Budki „chwiejnym krokiem, niepewnym”.

– „Sugestie padały, że Bartłomiej Sienkiewicz może być pod wpływem alkoholu, że był pijany. Czy Bartłomiej Sienkiewicz był nietrzeźwy?” – drążyła Lubecka.

– „To są jakieś bzdury. Rozmawiałem z Bartkiem Sienkiewiczem i przed debatą, i w trakcie wyszliśmy tę sprawę omówić” – zapewniał Budka.

– „Nie czuł pan żadnej woni alkoholu?” – zapytała Lubecka.

– „To jest po prostu poziom debaty sejmowej” – ocenił Budka i powrócił ponownie do tematu Łukasza Mejzy.

– „Rozmawiamy o facecie, który próbował wyłudzać pieniądze od rodziców ciężko chorych dzieciaków” – przypomniał Budka.

– „Zamiast tego mamy jakieś filmiki produkowane przez pisowskich trolli i pisowskich posłów, sugerujące tego typu rzeczy” – dodał szef klubu KO, odnosząc się do nagrań, które opublikowano w mediach społecznościowych. Budka, kończąc ten wątek rozmowy, zapewnił, że Sienkiewicz był trzeźwy.

Wielkie zaskoczenie. Na jaw wyszła prawda o wykształceniu Danuty Holeckiej.

Źródło: Radio ZET, Twitter

Vitalia – platforma do odchudzania
Vitalia – platforma do odchudzania
59,00 zł
79,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dopasowana dieta online (5 rodzajów) z opieką dietetyka od 59 zł na platformie Vitalia.pl (do -45%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz