Home Kategorie Ludzie „Wiadomości o podłożeniu ładunków wybuchowych w całej Polsce”.

„Wiadomości o podłożeniu ładunków wybuchowych w całej Polsce”.

„Wiadomości o podłożeniu ładunków wybuchowych w całej Polsce”.

Krzysztof Brejza poinformował o zmasowanym ataku na jego rodzinę. „Z numeru mojej żony rozsyłane są wiadomości o podłożeniu ładunków wybuchowych w całej Polsce” – napisał w mediach społecznościowych.

Krzysztof Brejza za pośrednictwem Twittera poinformował, że z numeru telefonu jego żony rozsyłane są wiadomości o podłożeniu ładunków wybuchowych w całym kraju.

– „Zmasowany cyberatak na naszą rodzinę, prowokacja, użycie wielkich sił, żeby nas zdyskredytować. Za mało jeszcze wiemy, żeby powiedzieć więcej, ale ewidentnie dzisiejsza decyzja Senatu o komisji pegasusowej oraz merytoryczny materiał Czarno na Białym w TVN24 rozsierdziły wrogie siły do potężnego ataku. Nie zastraszycie nas” – czytamy we wpisie senatora Koalicji Obywatelskiej.

– „Ktoś podszywa się pod mój numer i rzekomo z mojego numeru dzwoni z groźbami do różnych instytucji. Potwierdziłam to na Policji. Rozumiem, że to forma zemsty lub informacja dla mnie, że powinnam się bać. Interesujące. Niezłe macie metody, Panowie” – napisała na Twitterze Dorota Brejza, pełnomocniczka i żona polityka KO.

Szok! 1800 osób dostało przeterminowaną szczepionkę. Czy mają się czego obawiać?

Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz