Home Kategorie Ludzie Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem. Ujawnił płeć i imię dziecka.

Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem. Ujawnił płeć i imię dziecka.

Szymon Hołownia podzielił się w sieci radosną nowiną. Właśnie urodziło mu się drugie dziecko. Dziennikarz pokazał zdjęcie i zdradził, jak dziewczynka dostała na imię.

Szymon Hołownia i jego żona, Urszula, niemal od samego końca ukrywali, że spodziewają się drugiego dziecka. Faktem, że Urszula Brzezińska-Hołownia jest w ciąży podzielili się dopiero w świątecznym filmiku, w którym składali życzenia. Dziennikarz i polityk powiedział wtedy, że dla nich będzie to rok wyjątkowo przełomowy i faktycznie tak jest.

W najnowszym poście, który Szymon Hołownia opublikował na Instagramie, dziennikarz pokazał zdjęcie z nowo narodzoną córeczką.

Na zdjęciu widzimy dumnego tatę z córeczkę Elżbietą Wandą. Jak przekazał Hołownia, maluch urodził się 13 stycznia. Żona i córka teraz odpoczywają i nabierają sił, a on sam zamierza na jakiś czas zniknąć z sieci i skupić się na rodzinie. We wpisie Hołownia podziękował też za wsparcie i wszelkie miłe komentarze internautów.

– „Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy – trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą – też! 🙂 Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da” – pisze Szymon Hołownia.

Poszła na zakupy i pokazała „Koszyk Dudy”. Cena szokuje.

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz