Home Kategorie Ludzie Doda zdeklasuje konkurencję? Zgłosiła się na Eurowizję. „Oszalałam”.

Doda zdeklasuje konkurencję? Zgłosiła się na Eurowizję. „Oszalałam”.

Doda poinformowała, że zgłosiła swój utwór „Fake Love” na konkurs Eurowizji 2022 w Turynie. Czy zdoła pojechać do Włoch przekonamy się już niedługo. Na razie jej fani cieszą się, że podjęła tak przełomowy krok.

Doda jakiś czas temu wypuściła piosenkę „Fake Love”, która ma już ponad 1,5 mln wyświetleń na YouTube. Zdobyła też pozytywne recenzje i nie dziwi, że artystka postanowiła zgłosić ją na Eurowizję 2022.

„Fake Love” to piosenka zapowiadająca czwarty solowy album Dody. Czy pokona utwory innych polskich artystów? Wszystko okaże się 15 stycznia. Do tej pory swoje kandydatury zgłosili m.in. Daria, Unmute, Łzy, Siostry Szczepańskie czy też Kuba Szmajkowski.

Kto podbije scenę w Turynie? Obecnie wiele mówi się też na temat Krystiana Ochmana. Może Doda w ostatniej chwili stanie się jednak tą, która rozgrzeje zagraniczną publiczność.

Niewykluczone również, że będzie musiała przejść publiczne preselekcje. Jak donosi „Jastrząb Post”, TVP ma szykować specjalny koncert w połowie lutego – jury i widzowie zadecydują, kto zasługuje na bilet do Włoch.

– „Fake love na Eurowizji? Niech się dzieje wola nieba / fanów” – napisała Doda na swoim Instagramie.

– „Generalnie obstawiałam, że ten numer powinien nas reprezentować… Ale gdzieś usłyszałam, że nie chcesz… Szok!!! Czad! Czy to żart???” – skomentowała jedna z fanek.

– „Dobrze słyszałaś, dlatego oszalałam” – szybko odpowiedziała Doda.

Anna Lewandowska poleca… lewatywę z czosnku. Ekspertka: „Mam wątpliwości, czy to bezpieczne”.

Pakiet zabiegów wyszczuplających
Pakiet  zabiegów wyszczuplających
100,00 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet zabiegów na wybranych urządzeniach modelujących sylwetkę od 100 zł w FitDanceFun Beauty w Bydgoszcz

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz