Home Kategorie Ludzie Beata Tyszkiewicz otrzymuje dramatyczną emeryturę. Znamy kwotę.

Beata Tyszkiewicz otrzymuje dramatyczną emeryturę. Znamy kwotę.

Beata Tyszkiewicz otrzymuje dramatyczną emeryturę. Znamy kwotę.

Beata Tyszkiewicz od kilku lat nie pokazuje się na ściankach i kompletnie usunęła się z show-biznesu. Nie jest już jurorką w „Tańcu z gwiazdami” i zakończyła karierę w wieku 81 lat. Jakiś czas temu ujawniła ile emerytury dostaje po kilkudziesięciu latach pracy.

Kilka lat temu Beata Tyszkiewicz przyznała, że dostaje 1300 zł emerytury. Nie biega jednak z tym tematem do tabloidów. Pogodziła się, że teraz musi przejść przez cięższe czasy.

– „Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Tylko że to po 60 latach pracy przeszło… Kiedyś nikt nam nie mówił o żadnych składkach, ubezpieczeniach” – mówiła Beata Tyszkiewicz w rozmowie z „Super Expressem”.

Aktorka skorzystała jednak na waloryzacji świadczeń, a na jej konto powinno wpływać teraz ok. 1500 zł. Niestety, biorąc pod uwagę obecną sytuację w kraju i rosnące ceny, może być jeszcze ciężej przeżyć jej w wielkim mieście.

Nie tylko Beata Tyszkiewicz dostaje niską emeryturę. Kilka lat temu Krzysztof Cugowski mógł liczyć na niecałe 600 zł świadczenia. Teraz, jak podaje Super Express, ma dostawać ok. 1200 zł.

Kilka lat temu na swoją emeryturę skarżył się też Sławomir Świerzyński. Lider Bayer Full dostawał ok. 400 zł. Od marca zeszłego roku jego emerytura wynosi jednak już 1250,88 zł brutto.

– „Taką swego czasu dostałam prognozę z ZUS, że te nasze prognozy emerytalne raczej nie przedstawiają się błękitnie i szczęśliwie” – komentowała jeszcze kilka dni temu Katarzyna Skrzynecka, której ZUS wyliczył emeryturę w wysokości 35 zł miesięcznie.

Doda zdeklasuje konkurencję? Zgłosiła się na Eurowizję. „Oszalałam”.

Źródło: Super Express

Laserowy peeling węglowy
Laserowy peeling węglowy
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling węglowy na twarz, szyję i dekolt od 99,99 zł w Studiu Urody Yasuno w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz