Home Kategorie Poruszające Znany dziennikarz TVN w żałobie. Stracił ukochaną osobę.

Znany dziennikarz TVN w żałobie. Stracił ukochaną osobę.

Znany dziennikarz TVN w żałobie. Stracił ukochaną osobę.

Konrad Piasecki stracił kolejną bliską osobę. Mimo iż dziennikarz TVN sam nie poinformował w mediach o swojej żałobie, pojawił się nekrolog i kondolencje od kolegów oraz koleżanek z pracy.

Konrad Piasecki jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy TVN z ogromnym zawodowym doświadczeniem. Swoją karierę zaczynał w radiu, a w 1996 roku po raz pierwszy mogliśmy go oglądać na ekranie. Od 2008 roku związany jest ze stacją TVN.

Dziennikarz może pochwalić się wieloma sukcesami na polu zawodowym, jednak nie dzieli się w mediach swoim życiem prywatnym. Wyjątek zrobił podczas rozmowy z widzami z okazji 20-lecia TVN24. Przyznał wtedy, że najgorszym dniem w jego karierze był ten, gdy będąc w pracy dowiedział się o śmierci ukochanej mamy.

– „Przeżyłem chorobę rodziców, śmierć mamy, będąc niemalże na antenie TVN24, mając z tyłu głowy, że coś takiego się rozgrywa wokół niej. To były chyba najtrudniejsze chwile w mojej pracy” – zdradził.

Niestety, okazuje się, że zmarł też tata Konrada Piaseckiego. Kondolencje złożyli mu współpracownicy.

Choć sam Konrad Piasecki nie poinformował w mediach o śmierci taty,  w „Gazecie Wyborczej” pojawił się nekrolog, w którym wyrazy współczucia składają jego współpracownicy z TVN i TVN24.

– „Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Konradzie, jesteśmy z Tobą. Przyjaciele z TVN24 i „Faktów” TVN” – czytamy.

Na informację o stracie Piaseckiego zareagowali także internauci, którzy składali dziennikarzowi kondolencje w komentarzach.

– „Panie Konradzie, głowa do góry i do przodu. Trudne jest rozstanie z Rodzicami, ale i to musimy przeżyć. Bardzo Pana lubię, konkretny gość.”

– „Jest to bardzo przykre, ale każdego z nas to czeka. Wyrazy współczucia przesyłam.”

– „Serdeczne wyrazy współczucia Panie Konradzie, śmierć jest częścią życia i musimy niestety to respektować, życzę dużo siły w tych najcięższych chwilach” – czytamy.

Nie żyje znany polski artysta. Zmarł kilka godzin przed planowaną operacją.

Pół roku nauki 2 języków obcych
Pół roku nauki 2 języków obcych
34,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs Online: 6 miesięcy nauki dwóch języków obcych za 34,99 zł w eSpeaks.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz