Home Kategorie Jedzenie Szok! Tyle zapłacimy za pączka Magdy Gessler. Nie uwierzycie ile kosztuje jeden.

Szok! Tyle zapłacimy za pączka Magdy Gessler. Nie uwierzycie ile kosztuje jeden.

Szok! Tyle zapłacimy za pączka Magdy Gessler. Nie uwierzycie ile kosztuje jeden.

Magda Gessler karierę w gastronomii rozpoczęła lata temu. Jak co roku ogromną burze wzbudzają ceny jedzenia w jej lokalach. W tym roku restauratorka postanowiła podnieść ceny pączków. Ile trzeba zapłacić za jeden?

Jak co roku na miesiąc przed Tłustym Czwartkiem w jej lokalu „U Fukiera” przygotowywana jest oferta słodkości. W tym roku będziemy mogli zjeść m.in. pączki z wiśnią, maliną czy różą. Cena nie jest jednak niska. Za jeden pączek zapłacimy aż 13 zł. W ubiegłym roku w tym samym lokalu te słodycze kosztowały od 8 do 11 zł.

Jakiś czas temu temat wysokich cen ciastek w restauracjach mamy tłumaczyła Lara Gessler. Córka restauratorki przekonywała, że za wysoką ceną stoi świetna jakość.

– „Zakładając, że ktoś mówi, że kosmiczną ceną jest 12 zł za ciastko, które jest zrobione na miejscu z najlepszych składników, a potem pójdzie do jakiejkolwiek sieciowej kawiarni i też zapłaci 12 zł za ciastko, które jest mrożone, a było robione dwa miesiące wcześniej, to ja uważam, że to nie jest duża cena. Na zamówienia nie narzekamy. Wydaje mi się, że żyjemy w czasach, kiedy stawiamy na jakość, więc moim zdaniem dużo lepiej jest wziąć jedno ciastko, które będzie takie, jak powinno” – mówiła jakiś czas temu Lara Gessler w rozmowie z Plejadą. Mimo wysokich cen co roku restauracja „U Fukiera” nie narzeka na brak zamówień.

Doda zdeklasuje konkurencję? Zgłosiła się na Eurowizję. „Oszalałam”.

Źródło: Fakt

Groupony na całe menu
Groupony na całe menu
6,00 zł
10,00 zł
Oferta zakończona!
Polska kuchnia: 7,50 zł za groupon wart 10 zł i więcej do wydania na całe menu w Bistro 14 w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz