Home Kategorie Ludzie Mocne słowa Morawieckiego: Polski Ład atakują wielkomiejskie elity, dziennikarze i celebryci.

Mocne słowa Morawieckiego: Polski Ład atakują wielkomiejskie elity, dziennikarze i celebryci.

Mocne słowa Morawieckiego: Polski Ład atakują wielkomiejskie elity, dziennikarze i celebryci.

– „Polski Ład to spójna i kompleksowa wizja nowoczesnego i sprawiedliwego państwa, a wraz z tarczą antyinflacyjną mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i szansy na rozwój milionów polskich rodzin” –

Tak twierdzi premier Morawiecki. Zaznaczył, Polski Ład że spotkał się z „niesłychanym atakiem” ze strony elit w tym polityków, dziennikarzy i celebrytów. Samemu przedstawiając Polski Ład, jako idealne rozwiązanie.

– „Muszę powiedzieć, że niektórzy posłowie opozycji zachowują się tak jakby bezrefleksyjną krytykę Polskiego Ładu wpisali sobie do listy postanowień noworocznych” – stwierdził premier.

– „Polski Ład to spójna i kompleksowa wizja nowoczesnego i sprawiedliwego państwa”, a wraz z tarczą antyinflacyjną mają jeden cel – zapewnić bezpieczeństwo i szansę na rozwój milionów polskich rodzin” – dodał Morawiecki.

Polski ład według premiera wyrówna szanse wszystkich Polaków. Dlatego też, jego krytyka bez proponowania nowych rozwiązań, zdaniem premiera, jest błędem.

Morawiecki twierdzi, że narzekają elity

–  „Dla oderwanych, odklejonych od życia części elit, po prostu nie istnieją Polacy, którzy zarabiają poniżej 12, czy 13 tys. zł i może nawet nigdy nie istnieli. Liczyło się tylko tzw. górne 10 proc. Liczyli się mieszkańcy wielkomiejskich elit, ludzie bogatsi, bywalcy modnych miejsc, celebryci” – w końcu ludzie zarabiający do 12 800 PLN brutto, zyskują na Polskim Ładzie. Naprawdę?

Pilne! Decyzja podjęta: Zaczniemy traktować COVID-19 jak grypę. Koniec z masowymi testami.

Źródło: wirtualnemedia.pl

 

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz