Home Kategorie Poruszające Molestowanie na sylwestrze w Mediolanie. Otaczali kobiety i gwałcili je.

Molestowanie na sylwestrze w Mediolanie. Otaczali kobiety i gwałcili je.

Molestowanie na sylwestrze w Mediolanie. Otaczali kobiety i gwałcili je.

Do prokuratury we Włoszech wpływają kolejne zawiadomienia w sprawie imprezy sylwestrowej w Mediolanie.  W czasie jego trwania miało dojść do molestowania i gwałtów.

– „Do aresztu trafili 18- i 21-latek, synowie imigrantów z północnej Afryki” – podały włoskie media. Zachowania których się dopuścili budzą szok i odrazę. To naprawdę okropne.

Pochodzącymi stamtąd imigrantami lub obywatelami włoskimi w drugimi pokoleniu są także wszyscy pozostali napastnicy. Najgorsze jest jednak to, że wśród napastników, znalazły się także osoby w wieku 15 lat.

Wszyscy zostali zidentyfikowani na podstawie komputerowego programu rozpoznawania twarzy, zastosowanego podczas analizy nagrań z mediolańskiego Piazza del Duomo.

Jak wskazują informacje przekazane przez media oraz policje, agresorzy wybierali ofiary, a następnie podchodzili do nich, wzywając wspólników, którzy je otaczali. Tworzyli „mur”, za którym nie było widać, co się dzieje.

Jak wynika z zeznań świadków oraz osób poszkodowanych podczas sylwestra, wygląda na to, że napastników miało być nawet ponad 50. Jakim cudem pozwolili sobie na takie zachowanie wśród tłumu ludzi?

Pilne! Decyzja podjęta: Zaczniemy traktować COVID-19 jak grypę. Koniec z masowymi testami.

Źródło: interia.pl

 

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz