Home Kategorie News To już się dzieje! Duże firmy zwalniają niezaszczepionych pracowników. Potwierdzone informacje.
9.68K

To już się dzieje! Duże firmy zwalniają niezaszczepionych pracowników. Potwierdzone informacje.

To już się dzieje! Duże firmy zwalniają niezaszczepionych pracowników. Potwierdzone informacje.

Nike zwolnieni osoby niezaszczepione. Zatrudnieni mieli czas do 15 stycznia, aby okazać dowód przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. Jednak Nike to nie jedyna firma, która podjęła taką decyzję.

Niemal 120 pracowników Nike zaprotestowało przeciwko nakładania na nich obowiązku szczepienia. Ci z nich, którzy nadal popierali to stanowisko, zostali zwolnieni z pracy. To szokuje.

Według doniesień portalu Oregon Live, umowy z niezaszczepionymi pracownikami zostaną rozwiązane w ten weekend. Jedyne osoby, które ominęły to rozporządzenie, to ci z których powodów medycznych nie mogą przyjąć szczepionki.

Podobne działania do Nike wprowadzi także VF Corporation, które jest właścicielem m.in. marki Vans, Supreme i Timbaland. W taki sposób ma wyglądać walka z Omikronem?

Rozwiązanie wprowadzone przez Nike nie dziwi, patrząc na przepis, jaki forsuje prezydent Joe Biden. Mianowicie chce on wprowadzić przepis, że firmy z liczbą pracowników przekraczającą 100, będą zmuszone do wprowadzenia obowiązkowych szczepień.

Póki co przepis nie został wcielony w życie, ponieważ zablokowali go sędziowie Sądu Najwyższego o konserwatywnych poglądach. Jednak firmy pokroju Nike stwierdziły, że i tak zaczną zwalniać pracowników. To co się dzieje, budzi szok. Jak można tak traktować ludzi?

Pilne! Decyzja podjęta: Zaczniemy traktować COVID-19 jak grypę. Koniec z masowymi testami.

Źródło: prostozmostu.net

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz