Home Kategorie News Pilne! Masowe protesty przeciwko paszportom covidowym w tym kraju.

Pilne! Masowe protesty przeciwko paszportom covidowym w tym kraju.

Pilne! Masowe protesty przeciwko paszportom covidowym w tym kraju.

Obecna sytuacja z pandemią covid-19 sprawia, że ludzie wręcz masowo zaczynają reagować. Męczy ich obecna sytuacja i trudno się dziwić.  Zewsząd dochodzą do nas informacje o protestach.

Cztery manifestacje przeciwników paszportów covidowych zgromadziły w Paryżu około 7 tys. osób, to naprawdę spora liczba. Łącznie w całej Francji protestowało blisko 50 tysięcy osób.

„Brawo dla Djokovica”, „Wolność”, „Nie dla szczepionki” – wykrzykiwali przeciwnicy paszportów na stołecznym Placu Trocadero, przychodząc na manifestację z flagami i krzycząc, że obecne praktyki szczepionkowe, powinny zostać powstrzymane.

Większość banerów wyrażała wrogość do polityki władz wobec pandemii Covid-19. „To nie wirusa chcą kontrolować, tylko Ciebie”, „Demokracja w niebezpieczeństwie”, „Toksyczna szczepionka” głosiły ich hasła.

– „To nazizm, apartheid, nie jestem szczepiona i ogólnie jestem przeciwko szczepionkom” – powiedziała cytowana przez AFP 60-letnia Claire, która uważa, że system jest skorumpowany i tworzony po to, żeby niszczyć naszą wolność.

Według policji lub prefektur 1300 osób demonstrowało w Lyonie, 1140 w Nantes, 1000 w Bordeaux, 950 w Rennes, 750 w Marsylii, 650 w Clermont-Ferrand. Jak do tej pory, zatrzymano cztery osoby. Protesty te pokazują, że ludzie mają dość tego co się dzieje. Ile można wytrzymać?

 

Pilne! Decyzja podjęta: Zaczniemy traktować COVID-19 jak grypę. Koniec z masowymi testami.

Źródło: msn.com.pl

 

Orientalne masaże do wyboru
Orientalne masaże do wyboru
89,99 zł
140,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Orientalne masaże do wyboru od 89,99 zł w Gabinecie Masaży Orientalnych K. Jaworska w Toruniu (do -36%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz