Home Kategorie Zdrowie Szok! Dzieci podczas obiadu w stołówce mają milczeć. By zmniejszyć ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Szok! Dzieci podczas obiadu w stołówce mają milczeć. By zmniejszyć ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Szok! Dzieci podczas obiadu w stołówce mają milczeć. By zmniejszyć ryzyko zakażenia się koronawirusem.

– „Z powodu wysokiego ryzyka zakażenia koronawirusem uczniowie w stołówce podczas obiadu powinni milczeć” – takie zalecenie wydała dyrektor szkoły podstawowej w Lombardii. Kolejny absurd.

– „Ten radykalny krok został wprowadzony w szkole w miejscowości Castano Primo koło Mediolanu (Włochy)” – podał dziennik „Il Giornale”. Z każdym kolejnym dniem absurdy covidowe są coraz dziwniejsze.

Dyrektorka placówki z własnej inicjatywy zachęciła rodziców, by przekonali swoje dzieci, aby nie rozmawiały w czasie obiadu, bo dzięki temu mają one zmniejszyć ryzyko zakażenia covidem. Proszę sobie to wyobrazić. Szkoła mówi, że dzieci w wieku wczesnoszkolnym mają milczeć. To przecież absurd.

– „W tej szczególnej chwili kryzysu sanitarnego, z uwagi na to, że obiad jest najwrażliwszym momentem, prosi się rodziców o wsparcie szkoły w tym, by stołówka stała się możliwie najbardziej bezpiecznym miejscem i przekonali dzieci, by ograniczyły czy wręcz powstrzymywały się od rozmowy” – tak brzmiał list dyrekcji. Co państwo o tym sądzicie?

Pilne! Decyzja podjęta: Zaczniemy traktować COVID-19 jak grypę. Koniec z masowymi testami.

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
159,99 zł
350,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz