Home Kategorie Ludzie Polska youtuberka pocięła się podczas transmisji na żywo. Trafiła do szpitala.

Polska youtuberka pocięła się podczas transmisji na żywo. Trafiła do szpitala.

Polska youtuberka pocięła się podczas transmisji na żywo. Trafiła do szpitala.

Polska youtuberka Julia Pelc, znana szerzej jako Queen of the Black samookaleczyła się w trakcie transmisji na żywo. Internet obiegły drastyczne fragmenty i zdjęcia, na których widać zakrwawioną 18-latkę.

Julia Pelc to popularna gwiazda mediów społecznościowych. 18-latka prowadzi m.in. kanał na YouTube, gdzie opowiada o tym, co dzieje się w jej życiu oraz dzieli się swoją twórczością muzyczną.

Pelc aktywnie korzysta też z Instagrama. Ostatnio zorganizowała tam transmisję na żywo, podczas której dokonała dramatycznego aktu. Jak relacjonują świadkowie, Queen of the Black samookaleczyła się na oczach widzów, przecinając sobie skórę na rękach i szyi.

W sprawie interweniował Sylwester Wardęga, który skontaktował się z Julią i przekazał fanom informacje o jej stanie. Wyjaśnił, że 18-latka zrobiła to po tym, jak dowiedziała się, że jej partner będzie miał dziecko z byłą dziewczyną.

– „Miesiąc temu ja wyciągnąłem rękę, chciałem jej pomóc, ale ona postanowiła tam jechać, chodzić na imprezy z tym chłopakiem, bawić się. Wyjechała chyba do Trójmiasta. Rozpada się związek trzytygodniowy, a dziewczyna się tnie, to z tą psychiką jest gorzej niż wszyscy myśleliśmy. Tu trzeba naprawdę iść na odpowiednie leczenie” – powiedział youtuber.

Wardęga zaapelował, żeby nie wchodzić na profile Queen of the Black i nie nakręcać niezdrowego zainteresowania. Ma to pomóc dziewczynie zrozumieć, że w obecnej sytuacji musi odciąć się od social mediów i podjąć leczenie.

– „To już jest skasowane, Instagram jej to usunął od razu, nad czym ubolewała w następnym story. Ale nie wchodźcie tam, bo już tam tego nie ma. O to chodzi, żeby nie nakręcać tego jeszcze bardziej. Takie wrzucanie, że się człowiek tnie, to jest wołanie o pomoc, ale też zabieganie o uwagę i miejcie to z tyłu głowy” – podkreślił.

Wardęga przekazał też, że Julia Pelc trafiła do szpitala. Zaopiekował się nią ojciec.

– „Rozmawiałem z Julią godzinę przez komórkę aż do przyjazdu jej ojca. Sytuacja jest opanowana i wraca właśnie z Trójmiasta do Warszawy. Karetka była u niej już 10 minut po wrzuceniu relacji, więc prosiłbym „twitterowe Julki”, które nie mają o niczym pojęcia o przestanie wypisywania głupot na Twitterze, że nikt nie wezwał pomocy. Karetkę wezwała Alicja. Lekarz po zbadaniu i rozmowie postanowił wypuścić Julię, co jest dosyć szokujące w zaistniałej sytuacji” – skomentował youtuber.

Wellman i Prokop przebrani za bałwany. „Flip i Flap polskiego ekranu” [FOTO]

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz