Home Kategorie Ludzie Ona ma 61 lat, on 24 lata. Planują razem dziecko. „Wiek to tylko liczba”.

Ona ma 61 lat, on 24 lata. Planują razem dziecko. „Wiek to tylko liczba”.

Ona ma 61 lat, on 24 lata. Planują razem dziecko. „Wiek to tylko liczba”.

Quran McCain i Cheryl McGregor, popularna para z TikToka, planuje dziecko. Kobieta ma 61 lat, 7. dzieci i 17. wnucząt. Mimo to, chce kolejnego potomka wychować z 24-letnim partnerem.

Jedną z niezwykle popularnych par znanych z materiałów publikowanych na TikToku są Quar McCain i Cheryl McGregor. Para chwali się swoim uczuciem, które za nic ma różnicę wieku. A ta jest dość duża, bo mężczyzna ma 24 lata, a jego partnerka 61 lat. Oboje podkreślają jednak, że różnica wieku nie ma dla nich zupełnie znaczenia, zarówno w kwestii charakteru, jak i fizyczności. Teraz okazuje się, że chcieliby mieć wspólne dziecko, mimo iż kobieta ma już 7 pociech i 17 wnucząt.

Quran McCain i Cheryl McGregor wzięli ślub, ale na tym nie kończą się ich wspólne plany. Zakochani starali się o dziecko, mimo różnicy wieku, jednak naturalne sposoby zawiodły. Para myślała o skorzystaniu z pomocy surogatki, brała nawet pod uwagę jedną z córek Cheryl.

– „Cheryl ma 61 lat i ma siedmioro dzieci oraz 17 wnucząt, ale uważamy, że zasługujemy na własne dziecko (…) Staraliśmy się o dziecko metodą naturalną, ale mamy przeczucie, że surogatka albo adopcja będą lepszymi opcjami (…) Obie córki Cheryl przeszły histerektomię w ostatnich latach. W przeciwnym razie poprosilibyśmy, którąś z nich o zostanie naszą surogatką. Chcielibyśmy, żeby dziecko było biologicznie jak najbardziej „nasze”” – tłumaczył 24-latek.

Wiele osób zastanawiało się, czy 61-latka bierze pod uwagę fakt, że może umrzeć, kiedy jej dziecko będzie bardzo młode. To jednak nie przeraża gwiazdy TikToka.

– „Rozumiemy, że ja mogę nie być tu już tak długo jak Quran, ale wierzę w niego. Będzie świetnym ojcem” – zapewniła.

Plany pary wywołały w sieci gorącą dyskusję. Nie brakowało głosów krytyki i oburzenia.

– „Oni nie udowadniają, że wiek to tylko liczba, co najwyżej udowadniają, ile można znieść dla sławy i pieniędzy, ewentualnie jak bardzo można mieć zrytą banię. Poza tym nie sądzę, by było tam tak różowo jak na zdjęciach, już nie raz się o tym przekonaliśmy.”

– „To właśnie robią z ludzi media społecznościowe. Dla głupich obejrzeń zrobią wszystko. Do czego ten świat zmierza.”

– „Ludzie lubią oglądać rzeczy nietypowe. To zawsze się sprzeda, nieźle zarobią!” – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez I_AM_QURAN (@leolove_3)

Polska youtuberka pocięła się podczas transmisji na żywo. Trafiła do szpitala.

Manicure i pedicure hybrydowy
Manicure i pedicure hybrydowy
34,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Hybrydowy manicure (29,99 zł) lub pedicure (49,99 zł) i więcej opcji w Salonie Kosmetycznym Top Look w Tychach (do -59%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz