Home Kategorie Ludzie Internauci nie pozostawili suchej nitki na Krystynie Jandzie. Tego jej nie wybaczą. „Hipokryzja level hard”.
8.95K

Internauci nie pozostawili suchej nitki na Krystynie Jandzie. Tego jej nie wybaczą. „Hipokryzja level hard”.

Krystyna Janda poinformowała, że „ucieka z Polski” do Hiszpanii. Wyjazd trwał zaledwie 5 dni, ale aktorka podniosła ciśnienie swoim komentarzem dotyczącym sytuacji w kraju. Ludzie zarzucają jej hipokryzję.

Kilka tygodni temu Janda żaliła się na okropną drożyznę w Polsce i wyznała, że aby zaoszczędzić na żywności, zamraża chleb.

Tymczasem jednak aktorka wybrała się na kilka dni do hiszpańskiej Marbelli. Jak napisała na Instagramie, zrobiła to „dla zdrowia psychicznego”. Gdy wywczas dobiegł końca, Janda smutno skonstatowała, że musi wracać do „polskiego piekiełka”, gdzie padają kolejne rekordy zakażeń, szaleje drożyzna, a na granicy umierają uchodźcy.

– „Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać” – napisała na Instagramie.

Antyfani Krystyny Jandy natychmiast przystąpili do komentowania i już tradycyjnie polecili jej nie wracać. Część wypominała aktorce, że przed paroma tygodniami żaliła się na chude czasy, a teraz zafundowała sobie wakacje w Hiszpanii. Ponadto komentujący zwracali aktorce uwagę, że tak wychwalany przez nią raj na południu Europy też boryka się z drożyzną i kryzysem migracyjnym.

– „Jeszcze niedawno mroziła pani chleb, bo taki był drogi a teraz wakacje w Hiszpanii. Hipokryzja level hard.”

– „A chleb mrożony Pani zabrała ze sobą? W Hiszpanii jest droższy.”

– „Hiszpania też walczy z migrantami i mają mur. Wie Pani o tym?”

– „I uciekła pani do kraju, w którym dzienna liczba zachorowań to około 160 tys. i stoi wielki płot kolczasty chroniący przed imigrantami…”

– „Pozwolę sobie delikatnie zauważyć, że jakieś 80 km od miejsca, w którym się Pani znajduje, migranci od lat szturmują płot w Ceucie, próbując dostać się do Hiszpanii.”

Krzysztof Rutkowski zniesmaczył zdjęciem. „Jesteś ludzką hieną. Przecież to chore!”

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz