Home Kategorie Poruszające Horror w Kraśniku. Syn wydłubał matce oczy.

Horror w Kraśniku. Syn wydłubał matce oczy.

Horror w Kraśniku. Syn wydłubał matce oczy.

W niedzielę w Kraśniku doszło do dramatu. Jak na razie nie wiadomo, co skłoniło 45-latka do tak brutalnego czynu. Kiedy policjanci zjawili się na miejscu zastali makabryczny obraz. Syn wydłubał matce oczy.

Do brutalnego ataku doszło w niedzielę 16 stycznia ok. 19:00.

– „Dyżurny naszej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta syn mógł zaatakować matkę. Na miejscu policjanci w makabrycznych okolicznościach zastali 66-letnią kobietę z ciężkimi obrażeniami w okolicach oczu” – powiedział reporterom „Kuriera Lubelskiego” mł. asp. Paweł Cieliczko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce z pewnością długo nie zapomną widoku zmasakrowanej twarzy starszej kobiety. Została zaatakowana przez własnego syna, 45-letniego Pawła P., z którym mieszkała. Nie wiadomo, co doprowadziło do tej makabry. W pewnym momencie syn zaczął jednak dusić matkę. Kobieta walcząc o każdy oddech, broniła się ile sił. Pawła P. rozwścieczyło to jeszcze bardziej. Zaatakował oczy matki i wydłubał je palcami.

Mężczyzna trafił na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Jak informuje „Kurier Lubelski”, w poniedziałek śledczy przeprowadzili czynności z Pawłem P. Prokuratura stawia mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa. Jak przekazała prok. Agnieszka Kępka, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie, 45-latek przyznaje się do zarzucanych czynów.

Jak ustaliła policja, wcześniej w tej rodzinie nigdy nie było sytuacji, która wymagałaby interwencji policyjnej. Nie było problemów z prawem.

Lawina śnieżna runęła na hotel. Nie żyje 29 osób [ZDJĘCIA]

Źródło: Kurier Lubelski

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
38,00 zł
75,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz