Home Wideo Maturzyści wykrzykiwali „Je*ać PiS” podczas studniówki. Jest reakcja dyrektorki [WIDEO]

Maturzyści wykrzykiwali „Je*ać PiS” podczas studniówki. Jest reakcja dyrektorki [WIDEO]

Głośno zrobiło się o studniówce III LO w Elblągu. Podczas imprezy z głośników w pewnym momencie wybrzmiała wulgarna antyrządowa przyśpiewka. Głos w sprawie zabrała dyrektorka szkoły.

Do zdarzenia, które wywołało spore emocje w Polsce, doszło 15 stycznia. W lokalu „Nowa Holandia” w Elblągu bawili się na studniówce uczniowie III LO im. Jana Pawła II.

Młodzież bawiła się świetnie, co widać na nagraniu, które trafiło do sieci. Uczniowie III LO tańczą i śpiewają w rytm popularnego utworu rapera Cypisa, a dokładnie jego przeróbki utworu „Call in Me”. W utworze pada wulgarny zwrot pod adresem partii rządzącej.

Serwis TVP Info zwrócił się do dyrektorki liceum w Elblągu z prośbą o komentarz dot. incydentu na studniówce.

– „Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory” – skomentowała dyrektor Barbara Orzech.

– „Takie zachowanie (…) jest absolutnie naganne. Niestety, incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani” – dodała zarządzająca III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Elblągu.

Z informacji przekazanych przez TVP Info dowiadujemy się, że uczeń, który doprowadził do sytuacji, w której z głośników wybrzmiały wulgarne słowa, ma otrzymać naganę od dyrektora szkoły.

Krzysztof Rutkowski zniesmaczył zdjęciem. „Jesteś ludzką hieną. Przecież to chore!”

Źródło: TVP Info

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz