Home Kategorie Poruszające Molestowanie seksualne w „The Voice”. Program znika z anteny.

Molestowanie seksualne w „The Voice”. Program znika z anteny.

Molestowanie seksualne w „The Voice”. Program znika z anteny.

Ogromny skandal w programie The Voice. Z anteny znikną też The Voice Senior i The Voice Kids. Wszystko przez zarzut molestowania, który usłyszał m.in. jeden z jurorów holenderskiej edycji programu.

The Voice znika z anteny, a dwa kolejne formaty będą wstrzymane – oświadczyła telewizja. O molestowanie oskarżony został jeden z jurorów oraz jeden z muzyków obecnych na planie.

The Voice to dla wielu artystów i pasjonatów bilet do scenicznej kariery. Skandaliczne sytuacje sprawiły jednak, że holenderska edycja w trybie natychmiastowym znika z anteny.

– „Zarzuty są bardzo poważne, szokujące i nie były nam znane. […] Nie ma teraz czasu na interpretację, tylko konieczna jest weryfikacja faktów” – czytamy w oświadczeniu stacji.

Wznowienie emisji będzie możliwe dopiero, gdy sprawa zostanie wyjaśniona. Telewizja RTL oraz firma ITV, które produkują show, chcą aby wszyscy uczestnicy czuli się na planie komfortowo i bezpiecznie.

Muzyk Jeroen Rietbergen został oskarżony o utrzymywanie kontaktów seksualnych z kobietami zaangażowanymi w program. Mężczyzna przyznał się do winy i poniósł konsekwencje. Został zwolniony, a dziennik „Algemeen Dagblad” donosi, że opuściła go partnerka, Linda de Mol.

Jeroen Rietbergen wydał oświadczenie, w którym przyznał, że wszystko miało miejsce kilka lat temu. Napisał, że pisał do kobiet jednoznaczne wiadomości. Nie czuł jednak, że nadużywa swojej pozycji, ale poszkodowane mogły odczuć to kompletnie inaczej.

Zarzuty o molestowanie usłyszał też jeden z jurorów, raper Ali B. Gwiazdor nie przyznaje się jednak do winy. Deklaruje też współpracę w ustalaniu faktów. Media informują, że w skandal zamieszana może być jeszcze jedna osoba, której personaliów jednak nie upubliczniono.

– „To oskarżenie o coś, co wydarzyło się dawno temu, ale to nieprawda” – napisał Ali B.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na Krystynie Jandzie. Tego jej nie wybaczą. „Hipokryzja level hard”.

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz