Home Kategorie Ludzie Małgorzata Godlewska ostro o Edycie Górniak. „To nie jest wesołe pierdololo”.

Małgorzata Godlewska ostro o Edycie Górniak. „To nie jest wesołe pierdololo”.

Małgorzata Godlewska ostro o Edycie Górniak. „To nie jest wesołe pierdololo”.

Małgorzata Godlewska walczy z pandemią koronawirusa jako pielęgniarka. W wywiadzie ostro wypowiedziała się o antyszczepionkowcach oraz odniosła się do teorii, które głosi Edyta Górniak.

Małgorzata to jedna z sióstr Godlewskich, które w ostatnich latach zyskały ogromną popularność w sieci. Na co dzień pracuje w szpitalu jako pielęgniarka i m.in. pomaga ludziom walczącym z COVID-19.

Pod koniec zeszłego roku Godlewska pochwaliła się, że została odznaczona przez ministra zdrowia za walkę z pandemią jako pielęgniarka. Celebrytka jest zwolenniczką szczepień, do których zachęca. Nie wszystkie gwiazdy myślą podobnie. Przykładem niech będzie Edyta Górniak, która przez wielu uznawana jest za czołową koronasceptyczkę. W wywiadzie udzielonym serwisowi Vibez Godlewska odniosła się do antyszczepionkowych trendów w naszym kraju i skomentowała przy okazji kontrowersyjne teorie piosenkarki.

Zapytana o sposób na mobilizację Polaków do szczepienia się przeciwko koronawirusowi, Małgorzata Godlewska odpowiedziała ostro. Podkreśliła, że w tej kwestii nie powinni wypowiadać celebryci niemający kontaktu z medycyną.

– „A co zrobiła Australia z Djokovićem? Przy 25 milionach mieszkańców mają w ostatnim okresie od 20 do 50 śmierci dziennie. Potrzebne są konkretne decyzje i odwaga ich wprowadzania bez oglądania się na „internetowych ekspertów”” – oceniła.

Zdaniem Małgorzaty teorie lansowane przez Górniak są niebezpieczne i w prosty sposób mogą przełożyć się na liczbę zgonów.

– „Oczywiście nikogo dosłownie nie przekonywała, ale słowa i komunikaty, lekceważenie sytuacji epidemiologicznej wpływają na innych, bo ludzie podejmują decyzje na podstawie opinii ich autorytetów. Załóżmy, że to były dorosłe osoby. A więc 10 procent fikcyjnych fanów Edyty, które w konsekwencji mogły zrezygnować ze szczepionki, przełożyłoby się na 115 śmierci w 2021 roku. 115 rodzin mogło stracić swoich bliskich. Jaką moc oddziaływania ma Edyta Górniak, czy jest to tylko Instagram, czy więcej? I podobnie z każdą inną osobą: czy to jest kurator oświaty, czy influencer, celebryta i tak dalej… Ich pozycja i zasięgi przekładają się na decyzje dotyczące szczepień. To nie jest wesołe „pierdololo”, to są realne śmierci, w których uczestniczę praktycznie codziennie” – podsumowała gorzko Godlewska.

W sieci pojawiły się liczne komentarze osób, które zgadzają się z celebrytką. Co ciekawe, nawet osoby, które do tej pory nie darzyły jej sympatią, przyznały jej rację.

Natalia Kukulska przestałą chodzić do kościoła. Zdradziła, dlaczego straciła do niego zaufanie.

Źródło: Vibez

Kurs makijażu dla 1-3 osób
Kurs makijażu dla 1-3 osób
249,99 zł
499,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs makijażu I stopnia z elementami wizażu i stylizacji od 199,99 zł w Esti Estera Widera – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz