Home Kategorie Poruszające Tajemnicze zaginięcie Polaka w Niemczech. „Wysiadł z busa i już do niego nie wrócił”.

Tajemnicze zaginięcie Polaka w Niemczech. „Wysiadł z busa i już do niego nie wrócił”.

Tajemnicze zaginięcie Polaka w Niemczech. „Wysiadł z busa i już do niego nie wrócił”.

32-letni Marcin Łukasz Król zaginął w tajemniczych okolicznościach na terenie Niemiec. Mężczyzna wysiadł z busa niedaleko Mittenwalde i już do niego nie wrócił. Do tej pory nie udało się z nim skontaktować.

Marcin Łukasz Król zaginął 15 stycznia na stacji paliw Aral niedaleko miejscowości Mittenwalde w Brandenburgii. 32-latek wysiadł z busa relacji Holandia – Polska w trakcie postoju. Nie wrócił do niego. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu ani z kierowcą, ani rodziną. Jego telefon jest wyłączony.

Marcin Łukasz Król pochodzi ze wsi Bochotnica w gminie Kazimierz Dolny na Lubelszczyźnie. Mężczyzna ma około 172 centymetry wzrostu, jest szczupły oraz ma bardzo krótkie włosy. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową zimową kurtkę z puchem przy kołnierzu, czarne spodnie jeansowe lub dresowe, czarne buty sportowe marki Nike oraz niebieską czapkę zimową marki Nike.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Puławach: telefon (47) 812 32 90 lub pod numerem alarmowym 112.

Maturzyści wykrzykiwali „Je*ać PiS” podczas studniówki. Jest reakcja dyrektorki [WIDEO]

-50zł na zakupy w Sexshop112
-50zł na zakupy w Sexshop112
1,00 zł
50,00 zł
86 dni
do końca oferty!
1 zł za groupon wartościowy wart 50 zł do wydania w sklepie Sexshop112

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz