Home Kategorie Film Dramatyczny wypadek znanego aktora. Nie udało się go uratować.

Dramatyczny wypadek znanego aktora. Nie udało się go uratować.

Dramatyczny wypadek znanego aktora. Nie udało się go uratować.

Nie żyje Gaspard Ulliel. Miał 37 lat. Był popularnym francuskim aktorem i gwiazdą serialu „Moon Knight”. Przyczyną śmierci były obrażenia, jakich doznał w wypadku na nartach.

Jak informuje AFP, w wieku 37 lat zmarł Gaspard Ulliel – francuski aktor, któremu wróżono karierę w Hollywood. Gwiazdor miał trafić do szpitala w Grenoble po poważnej kolizji narciarskiej na zboczach Sabaudii. Ulliel miał doznać poważnego urazu głowy i być w ciężkim stanie. Niestety, lekarze nie byli w stanie uratować mu życia. Zmarł 19 stycznia. Policja rozpoczęła śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tragedii.

Gaspard Ulliel był znanym francuskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym, a także modelem. Karierę rozpoczął jako zaledwie nastolatek od ról we francuskich serialach. Za kreację w melodramacie „Zabłąkani” otrzymał nominację do nagrody Cezara dla Najbardziej Obiecującego Aktora. Statuetkę otrzymał za świetną rolę w „Bardzo długich zaręczynach”. Mogliśmy oglądać go także w „Braterstwo wilków”, „Ostatni dzień” czy „Milczenie owiec: Po drugiej stronie maski”, gdzie zagrał Hannibala Lectera. W 2021 roku pojawiła się informacja, że Gaspard dołączył do obsady serialu Marvela „Moon Knight” jako Midnight Man. Mówiono, że będzie jeną z największych gwiazd serialu.

Małgorzata Godlewska ostro o Edycie Górniak. „To nie jest wesołe pierdololo”.

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz