Home Kategorie Poruszające „Ty pierwszo! Ob****aj, bo nie mam czasu”. Mężczyzna ze slipami na głowie wykorzystał 2 dziewczynki.

„Ty pierwszo! Ob****aj, bo nie mam czasu”. Mężczyzna ze slipami na głowie wykorzystał 2 dziewczynki.

„Ty pierwszo! Ob****aj, bo nie mam czasu”. Mężczyzna ze slipami na głowie wykorzystał 2 dziewczynki.

Policjanci z poznańskiego Archiwum X opublikowali w sieci przerażające nagranie, na którym słychać głos mężczyzny, który wykorzystał seksualnie dwie dziewczynki w wieku 14 i 16 lat.

Jak przekazała w środę Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, policjanci z tamtejszego Archiwum X zajmują się sprawą wykorzystania seksualnego dwóch dziewczynek w wieku 14 i 16 lat, które miało miejsce wiosną 2009 roku w lesie niedaleko Antonina w Wielkopolsce.

Policjanci przekazali, że dziewczynki będąc na spacerze w lesie, weszły do niewielkiego betonowego bunkra, gdzie często spotykała się miejscowa młodzież.

– „Kiedy były w środku, wszedł do nich nagi mężczyzna ze slipami założonymi na głowę. Napastnik zatorował im wyjście, sterroryzował je, wykorzystał seksualnie, a następnie uciekł” – podała policja.

– „Podczas zdarzenia jedna z dziewczynek, wykorzystując nieuwagę napastnika, połączyła się z numerem alarmowym. Nie narażając się, nie mogła porozmawiać z operatorem, jednak połączenie zarejestrowało odbywające się dialogi, w tym głos mężczyzny. Dzięki obróbce nagrania przez Pracownię Fonoskopii Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu wyodrębniono z dynamicznych dialogów głos mężczyzny i poprawiono jakość dźwięku, dzięki czemu głos napastnika możliwy jest do rozpoznania przez osoby, które go znają” – wskazała policja.

Policjanci podejrzewają, że sprawca mieszka lub mieszkał w okolicy, w której doszło do zdarzenia.

– „W 2009 roku na miejscu popełnienia przestępstwa śledczy zabezpieczyli materiał genetyczny należący do sprawcy. Analiza kryminalistyczna wykazała, że ten sam mężczyzna dopuścił się przestępstwa seksualnego w 2005 roku w angielskim Southampton, dokąd wyjechał najprawdopodobniej w celach zarobkowych” – zaznaczono.

Policja zaznaczyła, że nagranie zawiera wulgarne słownictwo, „jednak właśnie takim językiem posługiwał się poszukiwany przestępca”.

– „Prosimy o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc śledczym: telefon 572 900 239 lub e-mail: archiwum.x@po.policja.gov.pl” – zaapelowano.

Horror w Kraśniku. Syn wydłubał matce oczy.

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz