Home Kategorie Poruszające Tragiczna śmierć nastolatki. Ojciec oskarżony o zabójstwo. Zrobił to celowo?

Tragiczna śmierć nastolatki. Ojciec oskarżony o zabójstwo. Zrobił to celowo?

Tragiczna śmierć nastolatki. Ojciec oskarżony o zabójstwo. Zrobił to celowo?

44-letni Nigel Malt został oskarżony o zabójstwo swojej 19-letniej córki. Mężczyzna potrącił ją samochodem w ślepej uliczce. Według śledczych, wiele wskazywało na to, że działał celowo.

Do tragedii doszło w West Winch w Wielkiej Brytanii. 19-letnia Lauren Malt została potrącona w ślepej uliczce, niedaleko placu zabaw. Szybko okazało się, że za kierownicą samochodu siedział ojciec nastolatki 44-letni Nigel Malt.

Lauren trafiła do szpitala, jednak lekarze na miejscu stwierdzili zgon. Sekcja zwłok ustaliła przyczynę śmierci jako urazy klatki piersiowej i brzucha. Jej ojciec trafił do aresztu i usłyszał zarzut zabójstwa. Śledczy twierdzą, że potrącił córkę celowo.

Pierwsza rozprawa w sądzie trwała zaledwie kilka minut. Nigel Malt pojawił się tam tylko po to, aby potwierdzić swoje imię, nazwisko i najważniejsze dane osobowe. Lokalne media podkreślają, że wchodził do sądu „wyraźnie utykając”.

Wiadomo, że w momencie prowadzenia samochodu Nigel Malt znajdował się pod wpływem alkoholu. Jego adwokat powiedział, że ustalenia „mają jak dotąd 46 stron, ale oczekują na znacznie więcej”.

Makabra w kamienicy. Matka dźgnęła 8-letniego syna nożem w serce.

Źródło: The Sun

Oczyszczanie i pielęgnacja cery
Oczyszczanie i pielęgnacja cery
95,99 zł
119,99 zł
4 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie i pielęgnacja cery: ekskluzywny, 11-etapowy pakiet zabiegów od 119,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz