Home Kategorie Ludzie Uczestniczka Projektu Lady eksmitowana z mieszkania. Na operacje wydała krocie, teraz uruchomiła zbiórkę.

Uczestniczka Projektu Lady eksmitowana z mieszkania. Na operacje wydała krocie, teraz uruchomiła zbiórkę.

Uczestniczka Projektu Lady eksmitowana z mieszkania. Na operacje wydała krocie, teraz uruchomiła zbiórkę.

Karolina Plachimowicz przed laty była bohaterką programu Projekt Lady, gdzie przeszła sporą metamorfozę. Teraz ma jednak kłopoty. Eksmitowano ją z mieszkania za niepłacenie czynszu i może stracić opiekę nad córką.

Karolina Plachimowicz wzięła udział w drugiej edycji Projekt Lady. Pod okiem m.in. Małgorzaty Rozenek przeszła metamorfozę. Niestety, ostatecznie zajęła czwarte miejsce, a teraz ma ogromne kłopoty.

Plachimowicz po zakończeniu programu wróciła do Holandii gdzie mieszkała. Wtedy też, na ówczesnej fali popularności, poddała się serii kosztownych zabiegów upiększających, którymi starała się walczyć z kompleksami. Między innymi skorygowała kształt nosa i powiększyła piersi. Szybko jednak wróciła do niej dawna rzeczywistość. Teraz wpadła w olbrzymie kłopoty finansowe. Ujawniła też, że cierpi na depresję i ma stwierdzony borderline.

Na swoim Instagramie celebrytka opowiedziała o problemach, z którymi się zmaga. Okazuje się, że długo pracowała jako pani do towarzystwa i wtedy nie mogła narzekać na brak środków do życia. Pandemia zmieniła jednak wszystko i teraz Karolinie grozi eksmisja. Oprócz tego kobieta może stracić opiekę nad córką. Aby poradzić sobie z problemami, uruchomiła zbiórkę funduszy.

– „Pomóż mi poskładać życie” – apeluje bohaterka show TVN.

W opisie zbiórki przekonuje, że w Holandii mieszka już od 10 lat, mimo iż wcale nie lubi kraju i chętnie wróciłaby do Polski. 31-latka poszukuje pracy, ale perspektywy na to nie są zbyt wielkie, szczególnie, że właśnie popsuł się jej samochód. Plachimowicz ujawnia, że w kłopoty finansowe wpadła przez depresję, a teraz jej sytuacja materialna może zupełnie zniszczyć jej życie prywatne.

– „Ludzie zarzucają mi lenistwo, bo popadłam w depresje gdy cały świat, w który wierzyłam, upadł. Szczerze to dziś stoję w martwym puncie z długami, które rosną, bez pracy, której nie mogę utrzymać. Mieszkam zagranica prawie dziesięć lat dla córki i wszystko było idealnie, aż moja bajka się skończyła. Nie mam ani znajomych tutaj, ani rodziny. Najchętniej bym wyjechała, ale nie zostawię córki, bo wiem, że już jej nie zobaczę. A ona potrzebuje matki, ale duszę się tutaj, gdzie mieszkam, czuje się jak w więzieniu. Nie mogę patrzeć na ten kraj i na tych ludzi chciałabym wrócić do Polski” – czytamy w opisie zbiórki.

– „Każdy, kto w życiu choć raz miał taką sytuację, gdzie stał na skraju swojego „być albo nie być”. Mieszkasz gdzieś na „końcu świata”, gdzie perspektywy na prace są marne. Trwasz tam, bo masz córkę, masz opiekę naprzemienną. Długi nie pozwalają mi spać spokojnie! Jesteś osoba odpowiedzialna, bo gdyby tak nie było, wyjechałabyś do pracy w inne miejsce, gdzie są większe perspektywy, ale córka jest najważniejsza dla ciebie. Strata mieszkania uniemożliwiłaby ci kontakty z córką i opiekę naprzemienną, a zadłużenie powstało wskutek problemów z depresją‚ samotnością i braku akceptacji oraz problemy z utrzymaniem pracy” – wyjaśnia Plachimowicz.

Bogusław Linda ostro o Kościele Katolickim. „Rozpier*olił nasz kraj”.

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz