Home Kategorie Ludzie Godlewska sprzed poprawek. Tak wyglądała jako nastolatka.

Godlewska sprzed poprawek. Tak wyglądała jako nastolatka.

Godlewska sprzed poprawek. Tak wyglądała jako nastolatka.

W social mediach jednej z sióstr Godlewskich znajdziemy zdjęcie, na którym widać, jak wyglądała, gdy miała zaledwie 14 lat.

Esmeralda Godlewska nie kryje swojego zamiłowania do wizyt w salonie piękności. Gdy kilka lat temu pojawiła się w show-biznesie, mogła pochwalić się pokaźnymi ustami i smukłymi policzkami. W ciągu kilku lat jej wygląd zmienił się jeszcze bardziej. Nie jest tajemnicą, że celebrytka poddała się kilku operacjom plastycznym. Godlewska w ostatnim czasie chwali się w mediach społecznościowych metamorfozą, która, jak twierdzi, nie jest efektem ingerencji programów do obróbki zdjęć.

Esmeralda postanowiła zrzucić kilka kilogramów i zapewnia, że to nie koniec przemiany. Wcześniejsze problemy z nadwagą tłumaczyła skutkami ubocznymi stosowania antydepresantów. Przeglądając zdjęcia w kusych strojach i z ostrym makijażem, fani zaczęli zastanawiać się, jak celebrytka wyglądała przed pierwszą wizytą w klinice medycyny estetycznej. W jej mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia, na których pochwaliła się, jak wyglądała mając zaledwie 14 lat.

Muniek Staszczyk w żałobie. Ogromna strata piosenkarza.

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz