Home Kategorie Ludzie Nie żyje znana polska modelka. Miała zaledwie 31 lat.

Nie żyje znana polska modelka. Miała zaledwie 31 lat.

Nie żyje znana polska modelka. Miała zaledwie 31 lat.

Nie żyje Agnes Sokołowska. Modelka miała zaledwie 31 lat. Od wielu lat intensywnie rozwijała swoją karierę za granicą, dzięki czemu pojawiała się na okładkach „Vouge” czy „Harper’s Bazaar”.

Agnes Sokołowska zmarła niespodziewanie. Obecnie nie znamy przyczyn śmierci. Smutne wieści przekazał DJ Toby DEE na Instagramie. Jego wpis może sugerować, że Sokołowska cierpiała od dłuższego czasu.

– „R.I.P Agnieszka Anna Sokołowska. Słowa nie byłyby w stanie opisać uczucia żalu i ja również nie znajdę właściwych. Ale czas przerwać milczenie, ponieważ nie możemy uciec od okropnej prawdy i to nie byłoby również fair wobec ciebie […] Wciąż nie mogę uwierzyć, że ten koszmar się ziścił. Odeszłaś” – napisał DJ Toby Lee na Instagramie.

– „Nasz związek od pierwszych sekund był czymś naprawdę wyjątkowym […]. Zawsze marzyliśmy, by nasza historia nigdy się nie skończyła. Nie mniej jednak skończyła się zbyt szybko. Obiecaliśmy kroczyć tą ścieżką razem, ale nie mogę już iść z tobą. Walczyliśmy razem i daliśmy z siebie wszystko. Ale to nie wystarczyło. Mam nadzieję, że w niebie dobrze opiekują się naszym aniołem, bez bólu, cierpienia czy strachu” – pisze przyjaciel modelki.

Również na stronie agencji Modelwerk, z którą współpracowała modelka, pojawił się nekrolog w języku niemieckim oraz angielskim.

– „Nasze serca są złamane. Słowa nie są w stanie opisać bólu. Nasza ukochana Agnes Sokolowska przeniosła się do lepszego miejsca. Byłaś dla nas jak najlepsza przyjaciółka i będzie Cię nam bardzo brakowało. Zawsze będziesz zajmowała szczególne miejsce w naszych sercach. Już za tobą tęsknimy. Spoczywaj w pokoju” – czytamy.

Agnes Sokołowska urodziła się 18 listopada 1990 roku. Na co dzień mieszkała w Hamburgu. Fani mody mogli podziwiać ją w „Harper’s Bazaar”, „Vouge”, „Marie Claire” czy „Elle”.

Sokołowska współpracowała m.in. z Thomem Brownem i Philippem Pleinem. W 2016 roku pojawiła się na Fashion Weeku w Nowym Jorku, gdzie wystąpiła na pokazie Alexandra Wanga.

Nie żyje legendarna aktorka. „Dziś jest naprawdę smutny dzień. Żegnaj królowo…”

Przegląd, nabicie klimatyzacji
Przegląd, nabicie klimatyzacji
39,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Odgrzybienie klimatyzacji metodą chemiczną za 39,99 zł i więcej opcji w serwisie InMoto w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz