Home Kategorie Poruszające Zwłoki 2-latki znalezione w wiadrze. Wcześniej zgłoszono jej zaginięcie.

Zwłoki 2-latki znalezione w wiadrze. Wcześniej zgłoszono jej zaginięcie.

Zwłoki 2-latki znalezione w wiadrze. Wcześniej zgłoszono jej zaginięcie.

Ciało 2-letniej dziewczynki odnaleziono w wiadrze na terenie posesji we wschodnim Londynie. W sobotę rodzina zgłosiła zaginięcie dziecka.

Policja otrzymała zgłoszenie ok. 16:00 w sobotę o zaginięciu 2-letniej dziewczynki z domu w Dagenham. Śledczy od razu rozpoczęli poszukiwania. Zablokowano ulice w okolicy, gdzie mieszkała rodzina zaginionej. W akcje włączyło się co najmniej 30 funkcjonariuszy.

Dopiero policyjny pies podczas dokładnego przeczesywania domu rodzinnego, dokonał makabrycznego odkrycia. Jak podaje Daily Mail, w wiadrze na odpady budowlane znaleziono zwłoki 2-latki. Podjęta przez ratowników reanimacja nie przyniosła efektu i stwierdzono zgon dziecka. Sky News informuje, że ciało odnaleziono godzinę po zgłoszeniu zaginięcia.

Przyczyny śmierci dziecka nie są obecnie znane, ale jeden z policjantów miał przekazać sąsiadom, że doszło do utonięcia. Sąsiadka powiedziała dziennikarzom, że w niedzielę matka dziewczynki na pytanie o poszukiwania odpowiedziała, że 2-latka nie żyje.

– „Zabrała mnie do swojego ogrodu i powiedziała, że była w czarnym wiadrze” – powiedziała. Dodała, że w zbiorniku znajdowała się woda.

Sąsiadka powiedziała, że matka dziecka i jej partner byli przyjaźnie nastawieni. Zwłoki odnaleziono, gdy w domu nie było jego mieszkańców.

Dom, w którym znaleziono ciało, był remontowany. Policja zaplanowała sekcję zwłok 2-latki. W sprawie do tej pory nikogo nie aresztowano.

Psy zaczęły zjadać zmarłą właścicielkę. Makabryczne odkrycie służb.

Źródło: Daily Mail

Wybrane masaże dla 1-2 osób
Wybrane masaże dla 1-2 osób
69,99 zł
100,00 zł
180 dni
do końca oferty!
30-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł i więcej w JUGI - Kosmetologia & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz