Home Kategorie Poruszające Tragiczna śmierć dziecka. 4-latek zastrzelił się na oczach rodzeństwa.

Tragiczna śmierć dziecka. 4-latek zastrzelił się na oczach rodzeństwa.

Tragiczna śmierć dziecka. 4-latek zastrzelił się na oczach rodzeństwa.

4-letni Jarion z Luizjany w USA zastrzelił się na oczach rodzeństwa na tylnym siedzeniu samochodu swojej matki. Chwilę wcześniej znalazł tam należący do ojca pistolet.

Do makabrycznego zdarzenia doszło 29 stycznia w miejscowości Westwego w stanie Luizjana. Wieczorem ok. 23:00 4-letni Jarion siedział w samochodzie razem z młodszym rodzeństwem i matką oraz innym mężczyzną.

Dorośli siedzieli z przodu i palili marihuanę. Nie zwracali uwagi na dzieci. W pewnym momencie 4-latek znalazł pistolet i wziął go do ręki. Niestety, broń nagle wystrzeliła i raniła dziecko w głowę.

Natychmiast wezwano policję i przetransportowano 4-latka do szpitala. Niestety, mimo starań lekarzy, obrażenia były na tyle poważne, że dziecko zmarło.

– „To była rana kontaktowa na czole, tuż nad prawą brwią” – powiedział w trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej cytowany przez portal nola.com koroner parafii Jefferson Gerry Cvitanovich.

– „Takim zgonom z pewnością można zapobiec” – dodał z kolei występujący obok niego szeryf parafii Joseph Lopinto. Podkreślił, że nie należy tego rodzaju broni trzymać w aucie. Policja ustaliła, że należała ona do ojca Jariona.

Czy policja podejmie kroki wobec dorosłych, którzy nie dopilnowali, aby chłopiec nie wziął pistoletu do ręki?

– „Nie sądzę, aby w tym momencie należało dokonywać aresztowania w tej sprawie. […] Właśnie stracili dziecko, to z pewnością nie było zamierzone” – stwierdził Lopinto. Zapewnił jednak, że służby doprowadzą śledztwo do końca.

Psy zaczęły zjadać zmarłą właścicielkę. Makabryczne odkrycie służb.

Źródło: Fakt

Masaż, zabieg kolagenowy i spa
Masaż, zabieg kolagenowy i spa
169,99 zł
350,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Masaż, zabieg na twarz z płatem kolagenowym i spa dłoni za 169,99 zł w salonie Mona Lisa (zamiast 350 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz