Home Kategorie Poruszające Zabił żonę i wyskoczył z balkonu. Wiadomo, dlaczego to zrobił.

Zabił żonę i wyskoczył z balkonu. Wiadomo, dlaczego to zrobił.

Zabił żonę i wyskoczył z balkonu. Wiadomo, dlaczego to zrobił.

Przerażające kulisy makabry w Kielcach. Mężczyzna najpierw zabił żonę, a później wyskoczył z balkonu. Nowe informacje dotyczące tragicznego zdarzenia przekazali sąsiedzi.

2 lutego policjanci z Kielc zostali wezwani do domowej awantury. Gdy przybyli na ul. Chrobrego 86, ich oczom ukazał się makabryczny widok. Znaleźli martwą kobietę z wyraźnymi ranami kłutymi klatki piersiowej. Jej mąż, gdy zobaczył funkcjonariuszy, skoczył z balkonu.

Super Express nieoficjalnie ustalił, że mężczyzna miał leczyć się psychiatrycznie. Jak twierdzi sąsiadka małżeństwa, 55-latek już od jakiegoś czasu miał mieć problemy psychiczne.

Powodem morderstwa miała być chęć ochrony partnerki. Mężczyzna, który wyskoczył z balkonu „zwątpił w ten świat po pandemii i chciał ochronić swoją żonę przed złem”, czytamy.

Sprawę nadal bada policja. Nie podaje jednak szczegółów śledztwa. Na Czarnowie w Kielcach mogło dojść do „rozszerzonego samobójstwa”. Jest to działanie składające się z zabójstwa oraz samobójstwa. Łączy je emocjonalny związek przyczynowo-skutkowy. Motywacją do takiego zachowania jest chęć oszczędzenia cierpień najbliższym.

– „Żadne z nich nie było notowane. W mieszkaniu, w którym rozegrał się dramat, w ciągu trzech ostatnich lat nie było żadnej policyjnej interwencji” – mówił serwisowi Echodnia.eu podkomisarz Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Tragedia na cmentarzu. Maszyna nagle runęła na ziemię. Nie żyje jedna osoba.

Źródło: Super Express

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz