Home Kategorie Życie Obcy pytają ich, jak uprawiają seks. Powód może być zaskakujący.
6.78K

Obcy pytają ich, jak uprawiają seks. Powód może być zaskakujący.

Obcy pytają ich, jak uprawiają seks. Powód może być zaskakujący.

Ta para cały czas musi mierzyć się z natrętnymi spojrzeniami i szeptami za plecami. Obcy ludzie potrafią nawet podejść do nich na ulicy i zapytać, jak uprawiają seks. Powód jest zaskakujący.

Mia Wilson i Rabbi Andrue Kahn niedawno obchodzili 10 rocznicę ślubu. Z tej okazji podzieliła się na Twitterze zdjęciem z uroczystości. Niedługo później opublikowała też artykuł, który napisała dla portalu Jezebel. W nim kobieta opisała związek i kontrowersje, które wywołuje on w społeczeństwie. Wszystko przez to, że jej mąż jest od niej niższy o ok. 18 cm.

Różnica wzrostu, gdy to mężczyzna jest wyższy od kobiety, raczej nie jest dla nikogo dziwna. Jednak, gdy jest odwrotnie, bywa różnie. Mia przyznaje, że ludzi wciąż bardzo to dziwi, a ona i jej mąż codziennie muszą znosić zaskoczone spojrzenia obcych osób. W swoim felietonie Mia napisała, że przed ślubem jej najlepszy przyjaciel odradzał jej małżeństwo z ukochanym, bo ten „nie będzie w stanie uratować jej z płonącego budynku”. To jednak nic w porównaniu do… przechodniów na ulicy, którzy potrafią podejść od nich i zapytać, jak uprawiają seks.

Mia Wilson wspomina też, że przed ślubem zadzwonił do niej dziennikarz lokalnej gazety, aby zamieścić w niej informację o ceremonii. Poprosił ją jednak o inne zdjęcie, bo na przesłanym przez nią wydaje się, jakby była o kilka centymetrów wyższa od przyszłego męża. Kobieta poprawiła dziennikarza i powiedziała, że tak naprawdę jest wyższa o kilkanaście centymetrów i ma wiele fotografii, na których świetnie to widać. W słuchawce telefonu zapadła długa i niezręczna cisza.

– „Prawda jest taka, że ​​ja nie widzę wzrostu mojego męża, a on nie widzi mojego. Jest inteligentną, opiekuńczą, dobrą i niezwykle zabawną osobą. Nie muszę wyciągać głowy do pocałunku, aby potwierdzić swoją tożsamość płciową. Nie muszę być niższa od osoby, z którą pojawiam się na wydarzeniu, żeby czuć się kobieco” – stwierdziła Mia Wilson.

Szok! 55-letnia Salma Hayek bez makijażu. To zdjęcie robi furorę w sieci.

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
123,00 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz