Home Kategorie Ludzie Powstanie film dokumentalny o Annie Przybylskiej. Jest decyzja zarządu TVP.

Powstanie film dokumentalny o Annie Przybylskiej. Jest decyzja zarządu TVP.

Powstanie film dokumentalny o Annie Przybylskiej. Jest decyzja zarządu TVP.

– „Jesienią br. będzie miał premierę antenową film dokumentalny o Annie Przybylskiej, produkcji Telewizji Polskiej” – udało się ustalić portalowi wirtualnemedia.pl.

Ostateczną decyzję w tej sprawie podjął w czwartek wieczorem zarząd TVP, lecz rozmowy na ten temat trwały już od kilku. To będzie dokument dotyczący jednej z najwybitniejszych gwiazd polskiej kinematografii.

– „Z oczywistych względów chcieliby, aby to był wyjątkowy dokument. Prawdziwy obraz Ani Przybylskiej. Wspaniałej kobiety, matki, szczerej, pięknej i energicznej dziewczyny z Gdyni, którą pokochała cała Polska i której przedwczesna śmierć dotknęła tak wielu ludzi” – mówi osoba, która była jednym z członków negocjacji z rodziną tragicznie zmarłej aktorki.

Na ten moment, istnieje wiele nieoficjalnych informacji związanych z tym filmem. To co jednak wiemy na pewno to to, że film wyreżyserują Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski. Producentem filmu zaś, ma być Michał Gajewski.

W związku z tym filmem pojawiło się wiele perturbacji. Jednakże, wychodzi na to, że produkcja jednak dojdzie do skutku. Jest to niewątpliwie pozytywna informacja, gdyż uwiecznienie na taśmie wybitnej kariery tej aktorki, jest dobrym hołdem dla jej pamięci.

Nauka zdalna dla klas 1 – 4. Omikron zamyka najmłodszych uczniów w domach.

Źródło: wirtualneemedia.pl

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
88 dni
do końca oferty!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz