Home Kategorie News Pilne! To oficjalny koniec pandemii.
17.53K

Pilne! To oficjalny koniec pandemii.

Pilne! To oficjalny koniec pandemii.

– „Idzie endemia” –  stwierdził jednoznacznie wiceminister zdrowia Włoch i stwierdził jasno, że od końca marca stan wyjątkowy nie będzie już przedłużany. To kolejny kraj który kończy z pandemią.

Włoski wiceminister Pierpaolo Sileri w dzienniku La Repubblica  postawił sprawę jasno i stwierdził, że kraj rozpoczyna wychodzenie z epidemii koronawirusa. Choroba przyjmie formę endemii. Co to znaczy? Że przez następne lata, liczba chorych będzie utrzymywać się mniej więcej na podobnym poziomie. Proste, prawda?

Włochy wkrótce planują zatem stopniowe odejście – i to na dobre – od zasad dystansu społecznego, obostrzeń i całego tego cyrku, który państwo na pewno dobrze znacie. Wygląda na to, że jest to początek końca.

Odchodzenie od obostrzeń, czyli de facto koniec epidemii, ogłaszają też inne kraje które szczyt piątej fali mają za sobą. Jednym z takich krajów jest na przykład Dania.  Sytuacja więc się zmienia.

Zapewne pojawia się u państwa pytanie, kiedy dojdzie do tego również w Polsce. Cóż, nie znamy na nie odpowiedzi. Jedno jednak wiemy na pewno, wkrótce takie same decyzje będą zapewne podejmowane w innych krajach. Cieszmy się.

Nauka zdalna dla klas 1 – 4. Omikron zamyka najmłodszych uczniów w domach.

Źródło: bezprawnik.pl

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz