Home Kategorie News Pilne! Masowe szczepienia nic nie dały. Rekord zgonów i zakażeń.
13.34K

Pilne! Masowe szczepienia nic nie dały. Rekord zgonów i zakażeń.

Pilne! Masowe szczepienia nic nie dały. Rekord zgonów i zakażeń.

Izrael przekroczył granicę 9000 zgonów ze stwierdzonym COVID-19. Mało tego, odnotowano również rekord zakażeń i to pomimo faktu, że większość obywateli przyjęła już czwartą dawkę szczepionki.

W ostatni czwartek izraelski resort zdrowia zgłosił kolejnych 87 tzw. zgonów covidowych, które miały miejsce w przeciągu zaledwie jednej doby. Jest to o tyle niepokojące, że większość mieszkańców tego kraju, została przecież już zaszczepiona przeciwko koronawirusowi i to czwartą dawką.

Od środy do czwartku zdiagnozowano również 58 472 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Oznacza to, że w tym momencie w Izraelu właśnie przekroczono granicę 3 milionów zakażeń. Jest to o tyle niepokojące, że 19 stycznia tego roku, tych zakażeń były dwa miliony. Liczba aktywnych zachorowań w kraju wynosi 475 117.

Ponadto, na ten moment 78 000 obywateli Izraela jest objętych kwarantanną domową. Hospitalizowanych z kolei jest blisko 3000 pacjentów z czego ponad 1000 znajduje się w stanie ciężkim.

26 stycznia rząd Izraela objął kolejne grupy społeczne czwartą dawką szczepionki przeciwko COVID-19. Jak widać jednak po statystykach, na ten moment niewiele to daje. Sytuacja w Izraelu jest zła, żeby nie powiedzieć, że tragiczna.

Nauka zdalna dla klas 1 – 4. Omikron zamyka najmłodszych uczniów w domach.

Źródło: dorzeczy.pl

 

 

 

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz