Home Kategorie Ludzie Widzowie TVP mają dość Katarzyny Cichopek. „Wybierają TVN”.

Widzowie TVP mają dość Katarzyny Cichopek. „Wybierają TVN”.

Widzowie TVP mają dość Katarzyny Cichopek. „Wybierają TVN”.

Kasia Cichopek przestanie prowadzić „Pytanie na śniadanie”? Jak donoszą media, gdy aktorka pojawia się w programie, widzowie często wybierają inny kanał.

Kasia Cichopek pojawia się w „Pytaniu na śniadanie” od lata 2020 roku. Ostatnio pojawiły się jednak wątpliwości co do jej zachowań na antenie. „Pudelek” informuje o nieumiejętnym dostosowaniu się w zależności od tematu rozmowy.

Informator „Pudelka” zdradził dziennikarzom, że po serii wpadek w programie widocznie spadła oglądalność odcinków popularnej „śniadaniówki”, kiedy tylko Kasia Cichopek pojawia się na ekranie telewizorów. Statystyczny widz ma wybierać konkurencję, czyli TVN, co TVP zdecydowanie może być nie na rękę.

– „Kiedy Kasia pojawia się w programie, statystyczny widz wybiera TVN. Kasia aktualnie odpoczywa we włoskich Alpach, ale niebawem wróci do pracy. Wydawca otrzymał wiele sygnałów od widzów, którzy twierdzą, że prowadząca ze wszystkiego się śmieje, niezależnie od sytuacji, nawet kiedy tematy poruszane w programie są wyjątkowo trudne. Sądzą, że nie dostosowuje swojego zachowania do profilu rozmówcy” – mówił informator w rozmowie z „Pudelkiem”.

Cichopek spotyka się z wielką sympatią, ale widzowie twierdzą, że powinna być bardziej empatyczna i stonowana. Zwykle prezenterka jest radosna i pogodna, niezależnie od poruszanego tematu.

Informator powiedział również, że „produkcja na pewno poruszy z nią ten temat po powrocie”. Zaznaczył, że aktorka jest bardzo ceniona przez pracowników i szefostwo. Jej wielką zaletą ma być to, że nawet krytyczne uwagi przyjmuje do siebie i stara się poprawić, aby jak najlepiej wypaść.

– „Kasia jest niezwykle życzliwą osobą w stosunku do ekipy. Jej ogromnym atutem jest to, że chętnie się uczy i przyjmuje wszystkie uwagi, również te krytyczne. Wszyscy wierzą, że kolejne programy będą coraz lepsze, a telewidzowie w końcu się do niej przekonają” – kwituje informator.

Jacek Braciak pozuje z transpłciowym synem. Pierwsza taka sesja po przemianie Konrada.

Źródło: Pudelek

Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie HF Clinic
Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie HF Clinic
48,00 zł
120,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie HF Clinic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz