Home Kategorie Życie Zrujnowała bratu wesele. Aż ciężko uwierzyć, co zrobiła.

Zrujnowała bratu wesele. Aż ciężko uwierzyć, co zrobiła.

Zrujnowała bratu wesele. Aż ciężko uwierzyć, co zrobiła.

Pewna kobieta podzieliła się historią ze ślubu swojego brata. Gdy dowiedziała się, że uroczystość ma być w „bajkowym klimacie”, włożyła na nią własną suknię ślubną. To rozwścieczyło pannę młodą.

Historia siostry pana młodego pojawiła się w serwisie Reddit. Kobieta przedstawiła tam całą sytuację, pytając na końcu, czy internauci sądzą, że przesadziła. Gdy dowiedziała się, że ślub jej brata ma być „bajkowy”, a wszyscy mają być ubrani na biało, nie wiedziała, co może założyć. Jej brat podsunął jej więc pomysł, aby wykorzystała swoją suknię ślubną. Nie był to jednak dobry pomysł.

Z racji tego, że wspomniana suknia była biało-srebrna, idealnie pasowała do tematyki uroczystości. Siostra pana młodego czekała jednak na opinię w tym temacie jego narzeczonej, która powiedziała, że skoro i tak wszyscy mają być ubrani na biało, może włożyć swoją suknię. Choć teoretycznie się zgodziła, później zmieniła swoje zdanie.

Kobieta zjawiła się więc na ślubie i weselu swojego brata w białej sukni. Przyciągnęło to uwagę gości. Wygrała nawet konkurs na „najlepiej ubraną osobę tego wieczoru”. Komplementy na temat jej wyglądu dosłownie się sypały, a ona cieszyła się, że mogła wykorzystać ponownie swoją ślubną kreację.

Po ślubie przez ponad tydzień nie otrzymywała telefonów od brata. Chciała widzieć, czy coś się stało, więc wybrała się do jego żony w odwiedziny. Tam rozpoczęło się prawdziwe piekło, bo panna młoda, gdy tylko ją zobaczyła, wpadła w szał.

– „Jego żona była na mnie wściekła, że włożyłam w końcu moją suknię ślubną i przez to zrujnowałam tak ważny dla niej dzień. Powiedziała, że to ona powinna być jedyną osobą w sukni ślubnej” – pisze siostra pana młodego.

– „Wyzwała mnie od najgorszych i dodała, że 'mimo jej niechętnej zgody’ nie powinnam mieć na sobie tej sukni. Mój brat mnie uspokaja, że nic złego się nie stało i mam się tym nie przejmować. Ale ja jestem rozdarta. Czuję się okropnie. Myślicie, że przesadziłam?” – czytamy we wpisie.

Widzowie TVP mają dość Katarzyny Cichopek. „Wybierają TVN”.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz