Home Kategorie Poruszające Nie żyje 5-latek, który wpadł do studni. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Nie żyje 5-latek, który wpadł do studni. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Zmarł 5-letni Rayan, który 5 lutego został wydobyty po czterech dobach z głębokiej na 32 metry studni. Chłopiec wpadł do dziury podczas zabawy koło swojego domu we wsi Ighran w Maroku. Śmierć dziecka potwierdzają władze.

Zgon 5-letniego Rayana, jak informuje portal Arab News, nastąpił w sobotę wieczorem, niedługo po tym, jak przetransportowano go do szpitala.

5-latek zmarł wskutek odniesionych ran po upadku do 32-metrowej studni. W ciągu kolejnych 4 dni dziecku podawano przez otwór wodę z cukrem oraz wpuszczano tlen.

Obecne na miejscu akcji ratowniczej media informowały w sobotę, powołując się na marokańskie służby ratownicze, że chłopiec odniósł rany głowy, a także miał liczne złamania. Twierdzono, że występowały u niego trudności w oddychaniu.

W ciągu czterech dni akcji ratunkowej służby nawiązały kontakt z chłopcem poprzez spuszczoną do otworu sondę. Pokazała ona, że dziecko żyje i rusza się wewnątrz tunelu.

Dopiero w sobotę po południu ratownicy zdołali przedostać się do dziecka za pomocą wykopanego prostopadłego tunelu. Nim chłopiec trafił na powierzchnię, ratownicy towarzyszyli mu przez ponad 4 godziny.

Zwłoki kobiety odnalezione w przydrożnym rowie. Policja poszukuje sprawcy.

Źródło: PAP

Colorland - fotoksiążka, różne formaty
Colorland - fotoksiążka, różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31,90 zł: fotoksiążka A4 (28, 40 i więcej stron) w wersji standard lub Lux z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz