Home Kategorie Poruszające Nie żyją cztery osoby, w tym dziecko. Tragiczny bilans strzelanin.

Nie żyją cztery osoby, w tym dziecko. Tragiczny bilans strzelanin.

Nie żyją cztery osoby, w tym dziecko. Tragiczny bilans strzelanin.

Mieszkaniec Teksasu zabił w dwóch strzelaninach czterech swoich krewnych, w tym dziecko. Następnie śmiertelnie zranił siebie.

Jak podaje dziennik Corsicana Daily Sun, miejscowy szef policji Robert Johnson przekazał, że o jednej strzelaninie informowano ostatniej nocy w mieście Corsicana, ok. 80 km od Dallas. Ofiary drugiej odkryły władze miejscowości Frost, ok. 32 km od Corsicany.

Ofiarami napastnika byli mężczyzna i kobieta w Corsicanie oraz mężczyzna i dziecko we Frost. Do tej pory nie ujawniono ich nazwisk i wieku. W strzelaninach również trzy osoby doznały obrażeń. Wszystkie trafiły w stanie krytycznym do szpitali.

Jak wyjaśnił szef policji, pojazd podejrzanego znaleziono przy pomocy GPS z wykorzystaniem funkcji pozwalającej na monitorowanie. Funkcjonariusze zdołali też wyłączyć dzięki temu silnik samochodu.

– „Policjanci podeszli do pojazdu, gdzie znaleźli mężczyznę z raną postrzałową głowy. Zmarł on w szpitalu. Nazwisko podejrzanego nie zostało ujawnione” – przytacza Associated Press wypowiedź Johnsona.

Nie żyje 5-latek, który wpadł do studni. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Źródło: PAP

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz