Home Kategorie Ludzie Gwiazda serialu TVN jest w ciąży. Podzieliła się radosną nowiną w sieci.

Gwiazda serialu TVN jest w ciąży. Podzieliła się radosną nowiną w sieci.

Gwiazda serialu TVN jest w ciąży. Podzieliła się radosną nowiną w sieci.

Małgorzata Heretyk, gwiazda serialu „19+” podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną. Aktorka niedługo zostanie mamą.

Małgorzata Heretyk dała się poznać szerszemu gronu występując w serialu „19+”. Na planie poznała też swojego obecnego partnera – Ernesta Musiała. Między tą dwójką zaiskrzyło. Najpierw były oświadczyny w Londynie, a następnie piękny ślub. Zawodowo para wzięła też udział w innej produkcji TVN – „Ameryka Express”. Mimo iż nie wygrali show, zdobyli ogromną sympatię widzów.

Teraz obydwoje zmierzą się z nową rolą. Małgorzata i Ernest wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem w mediach społecznościowych.

– „We’ve been keeping a secret. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za ten SKARB. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą cudowną wiadomością” – czytamy na Instagramie Małgorzaty Heretyk.

Pod zdjęciem, na którym aktorka prezentuje ciążowy brzuszek i dumnie trzyma w ręku zdjęcie USG, posypało się mnóstwo ciepłych słów. „Cudownie, gratulacje”, „ale cudownie, będziecie cudownymi rodzicami”, „gratulacje i dużo siły”- pisali zachwyceni fani.

Bardzo przykre. Maryla Rodowicz zdobyła się na wzruszające wyznanie.

Fizjoterapia: masaż z konsultacją
Fizjoterapia: masaż z konsultacją
79,99 zł
150,00 zł
88 dni
do końca oferty!
Masaż ciała z konsultacją i więcej od 79,99 zł w Fizjoterapia Andrzej Pastwa w Bydgoszczy (-47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz