Home Kategorie Ludzie Żona Kamila Stocha „zaorała” Jacka Kurskiego. „Pozdrawiam. Menadżerka”.

Żona Kamila Stocha „zaorała” Jacka Kurskiego. „Pozdrawiam. Menadżerka”.

Żona Kamila Stocha „zaorała” Jacka Kurskiego. „Pozdrawiam. Menadżerka”.

Dawid Kubacki zdobył w niedzielę brązowy medal zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. Z gratulacjami pospieszyło wiele osób, m.in. prezes TVP Jacek Kurski, który stwierdził, że medal skoczka to zasługa jego stacji.

O tym, że brąz zdobyty przez Kubackiego to zasługa m.in. powrotu skoków narciarskich do Telewizji Polskiej mówił najpierw na antenie Przemysław Babiarz. Później w mediach społecznościowych to samo stwierdził Jacek Kurski. Wypowiedzi obu panów wywołały burzę w sieci.

Doszło nawet do tego, że głos w sprawie zabrała Ewa Bilan-Stoch. Żona Kamila Stocha odpowiedziała Kurskiemu na Twitterze.

– „Dawid od kilku lat jest ambasadorem stacji Eurosport i w ich transmisji też zdobył dziś medal. Może po prostu cieszmy się bez podtekstów” – napisała Bilan-Stoch, która jednocześnie jest menedżerką swojego męża oraz Kubackiego i Stefana Huli.

Co takiego napisał szef TVP?

– „Sami Państwo widzieli, co się stało. Kiedy tylko skoki wróciły do Telewizji Polskiej, natychmiast przyszły też sukcesy Polaków” – wypalił.

Z kolei wspomniany Babiarz wbił szpilkę konkurencyjnej stacji Eurosport pod koniec transmisji z konkursu na normalnej skoczni.

– „Z niezależnych od TVP powodów skoki nie cieszyły się ostatnio może wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efekt” – powiedział komentator.

Fanom bardzo spodobał się wpis żony Kamila Stocha. Internauci twierdzą, że „pozamiatała”. Wspominają też, że przez takie uszczypliwości część z nich woli oglądać Igrzyska w Pekinie na antenie Eurosport.

Tak naprawdę nazywa się Dorota Wellman. Polacy będą zaskoczeni.

Przegląd, nabicie klimatyzacji
Przegląd, nabicie klimatyzacji
39,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Odgrzybienie klimatyzacji metodą chemiczną za 39,99 zł i więcej opcji w serwisie InMoto w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz