Home Kategorie News Pilne! W stolicy wprowadzono stan wyjątkowy.
7.08K

Pilne! W stolicy wprowadzono stan wyjątkowy.

Pilne! W stolicy wprowadzono stan wyjątkowy.

Władze stolicy Kanady – Ottawy – wprowadziły w niedzielę stan wyjątkowy w związku z trwającymi protestami ludzi, którzy są przeciwnikami szczepień na covid-19.

Czy zauważyli państwo pewien dysonans poznawczy, który obecnie panuje na świecie? Z jednej strony mamy kraje, które mówią dość i kończą pandemie, a z drugiej państwa, gdzie ludzie walczą o swoją wolność, skutecznie odbieraną przez pandemię.

Należy oddać protestującym, że byli skutecznie. Udało im się sparaliżować całe miasto. Policja jest obwiniana o to, że nie reagowała, kiedy jeszcze był na to czas.

Burmistrz Ottawy Jim Watson ogłosił stan wyjątkowy w niedzielę po południu czasu miejscowego, mówiąc jednocześnie, że to najpoważniejszy kryzys z jakim w ostatnich latach musiała mierzyć się stolica Kanady.

– „Wprowadzenie stanu wyjątkowego odzwierciedla poważne niebezpieczeństwo i zagrożenia dla bezpieczeństwa mieszkańców stwarzane przez ustawicznie trwające demonstracje, a także wskazuje na potrzebę wsparcia innych szczebli administracji” – przekazały władze.

Nie żyje 5-latek, który wpadł do studni. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Źródło: tvn24.pl

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
14,99 zł
100,00 zł
180 dni
do końca oferty!
14,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na makijaż permanentny oczu i więcej w Eliksir Piękna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz