Home Wideo Propaganda w telewizji polskiej osiąga poziom absurdu. „Niemiec płakał jak tankował”.

Propaganda w telewizji polskiej osiąga poziom absurdu. „Niemiec płakał jak tankował”.

Propaganda w telewizji polskiej osiąga poziom absurdu. „Niemiec płakał jak tankował”.

U nas ceny benzyny są tak cudowne, że Niemcy mogą tylko płakać z radości, bo tam tylko mogą płakać ze smutku nad ceną benzyny. Nie to nie jest żart, to jest cytat z wiadomości.

Propaganda, która występuje w TVP osiągnęła ostatnimi czasy poziom żartu.  Zwłaszcza po medalu Dawida Kubackiego na IO (gratulujemy serdecznie), kiedy Przemysław Babiarz stwierdził, że jest to zasługa powrotu skoków do TVP co od razu kończy się dobrymi wynikami skoczków (nie nie jest to zmyślone, dokładnie tak powiedział).

Ludzie często zadają sobie pytanie dotyczące tego, jak daleko może dojść do taka propaganda i czy przypadkiem nie gonimy już Korei Północnej. Okazuje się, że gonimy i to skutecznie. W wczorajszym wydaniu wiadomości bowiem mówiono o tym, że u nas paliwo jest tak tanie i taki dobrobyt, że Niemcy muszą tu tankować i płaczą ze szczęścia że jest tanio.

Wszystko ładnie i pięknie, szkoda tylko, że nikt nie mówił o tym, że Polacy zarabiają tak mało, że i tak ledwo ich stać na to tanie paliwo. No cóż, propaganda działa, prawda?

Nie żyje 5-latek, który wpadł do studni. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Źródło: streamable.com

Aqua Park Zakopane: termy
Aqua Park Zakopane: termy
39,99 zł
50,00 zł
187 dni
do końca oferty!
Termy: 2,5-godzinny bilet wstępu (od 39,99 zł) lub całodzienny bilet open (od 59,99 zł) do Aqua Parku Zakopane (do -33%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz