Home Kategorie Ludzie Afera. Żona Dawida Kubackiego ostro krytykuje PiS.

Afera. Żona Dawida Kubackiego ostro krytykuje PiS.

Afera. Żona Dawida Kubackiego ostro krytykuje PiS.

Na zimowych IO na naszych nie stawiał nikt. A tu proszę, miłe zaskoczenie. Dawid Kubacki medalistą IO.  Informacja świetna, jednak w tej beczce miodu jest wyjątkowo duża łyżka dziegciu.

Na początek chcielibyśmy złożyć szczerze gratulacje Panu Dawidowi.  Jak widać ciężka praca popłaca i ten brązowy medal to olbrzymi sukces.  Tak samo zresztą jak srebrny medal Fettnera, który to zdobył go zasadniczo u schyłku swojej sportowej kariery.

Jednakże, gratulacje dla Dawida zostały przyćmione aferą, która rozpętał się w sumie od razu i to po tej wypowiedzi Przemysława Babiarza:

Bo wiecie państwo, wyniki skoczka nie są zależne od jego pracy tylko od tego w jakiej stacji telewizyjnej puszcza się transmisje. W aferę włączyła się też żona naszego mistrza. Napisała bardzo dosadny post na twitterze.

– „Mój osobisty mąż zdobył medal IO tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom oraz całemu tabunowi ludzi którzy (może nie wszyscy- nie wiem) nie patrzą na to gdzie była transmisja. Tak myślę ja- Jego osobista żona” – napisała pani Marta.

Nie żyje 5-latek, który wpadł do studni. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Źródło: twitter,streamable.com

 

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz