Home Kategorie Poruszające Tragiczny finał poszukiwań polskiej pary w Holandii. Znaleziono ciała narzeczonych.

Tragiczny finał poszukiwań polskiej pary w Holandii. Znaleziono ciała narzeczonych.

Tragiczny finał poszukiwań polskiej pary w Holandii. Znaleziono ciała narzeczonych.

Wiktoria, wraz ze swoim narzeczonym Konradem, wyjechali do pracy do Holandii. Jednak kontakt z narzeczonymi utracono pod koniec stycznia 2022 roku. Finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Rodzina  od początku przypuszczała, że narzeczeni przed kimś uciekali. W niedzielę wieczorem (6.02) policja potwierdziła najbardziej tragiczny scenariusz. Para narzeczonych została odnaleziona martwa.

– „Zaginęli: 21-letnia Wiktoria oraz 21-letni Konrad. Wiktoria pochodzi z miejscowości Siennów w powiecie przeworskim, natomiast Konrad – z Przeworska w gminie Przeworsk, w woj. podkarpackim. Para wyjechała w celach zarobkowych do Holandii, oboje podjęli pracę przy testach medycznych w Lelystad, przez agencję (…). Ostatni kontakt z zaginionymi był w poniedziałek (31.01.2022). Od tej pory nie powrócili do wynajmowanego mieszkania, ani nie skontaktowali się z bliskimi. Z ustaleń rodziny wynika, iż przed kimś uciekali. Niestety na chwilę obecną nie udało się ustalić przed kim. Wszystkie dokumenty, telefony oraz rzeczy osobiste zostały w domu w którym mieszkali – Teding van Berkhoutstraat. Wiadomo że pani, u której wynajmowali pokój, na drugi dzień zaczęła pakować ich rzeczy w kartony” – brzmiał wpis na profilu „Zaginieni przed laty”.

Rodzina narzeczonych niemal od razu zgłosiła sprawę zaginięcia na komendzie policji w Przeworsku.

W niedzielny wieczór, rzecznika prasowa komendy policji w Przeworsku Justyna Urban, potwierdziła najbardziej tragiczne z doniesień.

– „Na chwilę obecna nie mogę powiedzieć nic więcej oprócz tego, że otrzymaliśmy informację o tym, że znaleziono ciała poszukiwanych” – przekazała dla „SE” rzeczniczka.

Nie żyje 5-latek, który wpadł do studni. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Źródło: Superexpress.pl

Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
0,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz