Home Kategorie News Pilne! Kraj z najostrzejszym lockdownem otwiera granice dla turystów.
3.43K

Pilne! Kraj z najostrzejszym lockdownem otwiera granice dla turystów.

Pilne! Kraj z najostrzejszym lockdownem otwiera granice dla turystów.

– „Granice Australii będą od 21 lutego otwarte dla wszystkich zagranicznych przyjezdnych, którzy posiadają wizę i są w pełni zaszczepieni” – ogłosił premier Morrison.

– „Łagodzenie zasad przekraczania granicy jest szczególnie ważne dla zagranicznych turystów i ma dać impuls do podniesienia się z kryzysu linii lotniczych, hoteli i całego sektora turystycznego, który był jednym z najbardziej dotkniętych przez surowe ograniczenia epidemiczne wprowadzone w Australii” – napisała agencja Reutera.

W grudniu 2021 r. Australia poluzowała zasady wjazdu dla określonych grup jak studenci. Jednak wygląda na to, że w końcu nawet wyjątkowo ostro podchodząca do tematu COVID-19 Australia, podjęła decyzję o odejściu od pandemii.

– „Restrykcyjne kontrolowanie granic i ścisłe lockdowny przyczyniły się w początkowej fazie pandemii do znacznie niższej liczby zakażeń w Australii niż w wielu innych państwach” – tłumaczy Reuters.

– „Krzywa infekcji w Australii już opada. W poniedziałek informowano o 23 tys. nowych przypadków” – najmniejszej liczbie zakażeń w 2022 r. To chyba właśnie to popchnęło Australię do podjęcia takiej decyzji.

Pilne! W stolicy wprowadzono stan wyjątkowy.

Źródło: RMF24.pl

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz