Home Kategorie Poruszające Zwyrodnialec zgwałcił 99-latkę z demencją. Rodzina bezradnie się przyglądała.

Zwyrodnialec zgwałcił 99-latkę z demencją. Rodzina bezradnie się przyglądała.

Zwyrodnialec zgwałcił 99-latkę z demencją. Rodzina bezradnie się przyglądała.

48-letni opiekun skazano na dożywocie po tym, jak przyłapano go na gwałcie 99-letniej pacjentki z demencją. Bezradna rodzina oglądała to zdarzenie przez ukrytą kamerę.

Zdarzenie to miało miejsce w domu opieki w miejscowości Blackpool, w hrabstwie Lancashire. 48-letni Phillip Carey dokonał gwałtu na 99-letniej pacjentce z demencją, która była mieszkanką ośrodka.

Sprawa wyszła na jaw dzięki ukrytej kamerze zainstalowanej przez rodzinę ofiary po tym, jak zaniepokoili się o jej dobro. Rodzina szybko zauważyła, że coś jest nie tak. Problem w tym, że nawet w najgorszych koszmarach nie spodziewali się tego, co pokaże to nagranie.

Prokuratorzy powiedzieli, że rodzina ofiary zaniepokoiła się, gdy jej zachowanie nagle się zmieniło. Przede wszystkim kobieta bała się jakiegokolwiek kontaktu fizycznego. Bała się, że zrobią jej krzywdę.

Gdy zainstalowali kamerę ku swemu przerażeniu, na żywo zobaczyli jak Carey wchodzi do pokoju kobiety, napadł na nią seksualnie i zgwałcił bezradną kobietę. Rodzina natychmiast wezwała policję.

– „Carey nadużył swojej pozycji zaufania i wziął na cel bezbronną kobietę, którą powinien się opiekować” – powiedziała sędzina.

– „Jestem wdzięczna rodzinie ofiary, która wykazała się wielką siłą podczas całego postępowania sądowego. Mam nadzieję, że dzisiejszy wyrok zapewni im trochę pocieszenia, wiedząc, że Carey poniesie konsekwencje za swoje czyny” – podsumowała. To co zrobił mężczyzna

Pilne! Kraj odchodzi od testowania ludzi na COVID-19.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

 

Do 60% zniżki na karboksyterapię
Do 60% zniżki na karboksyterapię
59,20 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 60% zniżki na karboksyterapię w salonie Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz