Home Kategorie Poruszające Nie żyją młodzi policjanci. Na jaw wychodzą szokujące ustalenia.

Nie żyją młodzi policjanci. Na jaw wychodzą szokujące ustalenia.

Nie żyją młodzi policjanci. Na jaw wychodzą szokujące ustalenia.

Nowe ustalenia w sprawie zabójstwa policjantów w Nadrenii-Palatynacie. Bild informuje, że w samochodzie kłusowników znajdowały się 22 zastrzelone zwierzęta. Dwoje policjantów zaskoczyło ich prawdopodobnie w trakcie nielegalnego polowania.

Funkcjonariusze zostali zastrzeleni w nocy 31 stycznia. Wtedy też kończył się sezon polowań na jelenie, sarny i daniele w Nadrenii-Palatynacie. Aresztowany, podejrzany o morderstwo Andreas S. póki co nic nie mówi, jednak w sprawie wychodzą kolejne fakty. Niemal pewne jest, że dwoje młodych policjantów: 24-letnia Yasmin B. oraz 29-letni Alexander K., zaskoczyli kłusowników trakcie nielegalnego procederu i zostali zastrzeleni.

Samochód kłusowników był zaparkowany na przydrożnym parkingu przy lesie. Jak podaje Bild, teren ten wybrany był nieprzypadkowo. Zapewniał bowiem kłusownikom osłonę i jednocześnie dobrą widoczność na dużą polanę, gdzie zwierzęta przychodziły po żywność. Kłusownicy wyposażeni byli w profesjonalne noktowizory, dzięki czemu mogli polować w nocy. Oprócz tego teren graniczy bezpośrednio z poligonem, gdzie strzela się regularnie, stąd strzały kłusowników nie zwracały uwagi.

Jak powiedzieli ”Bildowi” lokalni myśliwi, wiele zwierząt w tej okolicy wychodzi z lasu w stronę polany, gdzie są paśniki. Dlatego Andreas S. mógł strzelać nawet bezpośrednio z samochodu stojącego na parkingu, korzystając z najnowszej technologii noktowizyjnej.

– „22 dzikie zwierzęta, ustrzelone w ciągu jednej nocy, to prawie niemożliwe do wykonania przy normalnym polowaniu” – podkreślili myśliwi.

Według ”Saarbruecker Zeitung” podczas przeszukania nieruchomości należącej do Andreasa S. w Sulzbach (Kraj Saary) znaleziono latarkę, należącą do zastrzelonego policjanta. Wiadomo, że na miejscu zbrodni znaleziono dokument tożsamości należący do S. (dzięki temu śledczym udało się szybko ustalić i znaleźć podejrzanego).

– „Zabójca zapewne szukał przy pomocy tej latarki swego zagubionego dokumentu tożsamości, zanim zbiegł z miejsca zbrodni” – pisze ”Bild”.

Brutalnie pobity przez policję. Musi zapłacić 1000 złotych. „Państwo w państwie”.

Źródło: PAP

Oczyszczanie i pielęgnacja cery
Oczyszczanie i pielęgnacja cery
119,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie i pielęgnacja cery: ekskluzywny, 11-etapowy pakiet zabiegów od 119,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz